Polskie zespoły

Zestawienie polskich zespołów w rozgrywkach Ligi Europejskiej/Pucharu UEFA. 

*zestawienie do sezonu 2011/2012 wkrótce dalsza aktualizacja


Zestawienie drużyn w rozgrywkach Ligi Europejskiej:

2. Lech Poznań
3. Jagiellonia Białystok
4. Śląsk Wrocław
5. Ruch Chorzów
6. Piast Gliwice 
7. Wisła Kraków
8. Arka Gdynia
9. Cracovia
10. Górnik Zabrze
11. Polonia Warszawa
12. Zagłębie Lubin
13. Zawisza Bydgoszcz

Zestawienie drużyn w rozgrywkach Pucharu UEFA: 

2. Wisła Kraków 
3. Widzew Łódź
4. GKS Katowice
5. Górnik Zabrze
6. Lech Poznań
7. Amica Wronki
8. Polonia Warszawa
9. Śląsk Wrocław
10. Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
11. Pogoń Szczecin
12. Ruch Chorzów
13. Stal Mielec
14. Wisła Płock
15. Zagłębie Lubin
16. GKS Bełchatów
17. GKS Tychy 
18. Gwardia Warszawa
19. Hutnik Kraków
20. ŁKS Łódź
21. Odra Opole
22. Odra Wodzisław Śląski
23. Szombierki Bytom
24. Zagłębie Sosnowiec
25. Zagłębie Wałbrzych

Zaglebie Walbrzych
Zagłębie Wałbrzych 

1971/1972 

Zagłębie Wałbrzych 1-0 Union Teplice 
Union Teplice 2-3 Zagłębie Wałbrzych 

Zagłębie Wałbrzych 1-1 UT Arad 
UT Arad 2-1(dog) Zagłębie Wałbrzych 

KS Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec

1972/1973

Vitoria Setubal 6-1 Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Vitoria Setubal 

Ruch Chorzów
Ruch Chorzów 

1972/1973

Ruch Chorzów 3-0 Fenerbahce 
Fenerbahce 1-0 Ruch Chorzów 

Ruch Chorzów 0-1 Dynamo Drezno 
Dynamo Drezno 3-0 Ruch Chorzów 

1973/1974

Ruch Chorzów 4-1 WSV Wuppertal 
WSV Wuppertal 5-4 Ruch Chorzów 

Ruch Chorzów 3-0 Carl Zeiss Jena
Carl Zeiss Jena 1-0 Ruch Chorzów 

Honved Budapeszt 2-0 Ruch Chorzów
Ruch Chorzów 5-0 Honved Budapeszt

Ruch Chorzów 1-1 Feyenoord Rotterdam
Feyenoord Rotterdam 3-1(dog) Ruch Chorzów

2000/2001

kwalifikacje
Zalgiris Wilno 2-1 Ruch Chorzów
Ruch Chorzów 6-0 Zalgiris Wilno

Ruch Chorzów 0-3 Inter Mediolan
Inter Mediolan 4-1 Ruch Chorzów

2010/2011

I runda wstępna 
Szachtior Karaganda 1-2 Ruch Chorzów 
Ruch Chorzów 1-0 Szachtior Karaganda

II runda wstępna 
FC Valletta 1-1 Ruch Chorzów
Ruch Chorzów 0-0 FC Valletta

III runda wstępna
Ruch Chorzów 1-3 Austria Wiedeń
Austria Wiedeń 3-0 Ruch Chorzów

Gwardia Warszawa
Gwardia Warszawa 

1973/1974

Ferencvaros Budapeszt 0-1 Gwardia Warszawa
Gwardia Warszawa 2-1 Ferencvaros Budapeszt 

Feyenoord Rotterdam 3-1 Gwardia Warszawa
Gwardia Warszawa 1-0 Feyenoord Rotterdam 

Górnik Zabrze
Górnik Zabrze 

1974/1975

Górnik Zabrze 2-2 Partizan Belgrad
Partizan Belgrad 3-0 Górnik Zabrze 

1977/1978

Górnik Zabrze 5-3 Haka Valkeakoski 
Haka Valkeakoski  0-0 Górnik Zabrze 

Aston Villa 2-0 Górnik Zabrze
Górnik Zabrze 1-1 Aston Villa

1989/1990

Górnik Zabrze 0-1 Juventus Turyn
Juventus Turyn 4-2 Górnik Zabrze

1991/1992

HSV Hamburg 1-1 Górnik Zabrze
Górnik Zabrze 0-3 HSV Hamburg

1994/1995

kwalifikacje
Górnik Zabrze 7-0 Shamrock Rovers
Shamrock Rovers 0-1 Górnik Zabrze

Admira Wacker Wiedeń 5-2 Górnik Zabrze
Górnik Zabrze 1-1 Admira Wacker Wiedeń 

WKS Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław 

1975/1976 

GAIS Goteborg 2-1 Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław 4-2 GAIS Goteborg

Śląsk Wrocław 1-1 Antwerp Antwerpia
Antwerp Antwerpia 1-2 Śląsk Wrocław 

Śląsk Wrocław 1-2 Liverpool 
Liverpool 3-0 Śląsk Wrocław

1978/1979

Pezoporikos Larnaka 2-2 Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław 5-1 Pezoporikos Larnaka

IB Vestmannaeyja 0-2 Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław 2-1 IB Vestmannaeyja

Borussia Monchengladbach 1-1 Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław 2-4 Borussia Monchengladbach

1980/1981

Śląsk Wrocław 0-0 Dundee United
Dundee United 7-2 Śląsk Wrocław

1982/1983

Śląsk Wrocław 2-2 Dynamo Moskwa
Dynamo Moskwa 0-1 Śląsk Wrocław

Śląsk Wrocław 0-2 Servette Genewa
Servette Genewa 5-1 Śląsk Wrocław

2011/2012

II runda wstępna
Śląsk Wrocław 1-0 Dundee United
Dundee United 3-2 Śląsk Wrocław

III runda wstępna
Śląsk Wrocław 0-0 Lokomotiw Sofia
Lokomotiw Sofia 0-0 (3-4k) Śląsk Wrocław

Runda play-off
Śląsk Wrocław 1-3 Rapid Bukareszt 
Rapid Bukareszt 1-1 Śląsk Wrocław

KS Stal Mielec
Stal Mielec

1975/1976 

Holbeak BIF 0-1 Stal Mielec
Stal Mielec 2-1 Holbeak BIF

Carl Zeiss Jena 1-0 Stal Mielec
Stal Mielec 1-0 (3:2 karne) Carl Zeiss Jena

Inter Bratysława 1-0 Stal Mielec
Stal Mielec 2-0 Inter Bratysława

HSV Hamburg 1-1 Stal Mielec
Stal Mielec 0-1 HSV Hamburg 

1979/1980

AGF Arhus 1-1 Stal Mielec 
Stal Mielec 0-1 AGF Arhus

1982/1983

Stal Mielec 1-1 KSC Lokeren
KSC Lokeren 0-0 Stal Mielec



Wisła Kraków
Wisła Kraków 

1976/1977

Celtic Glasgow 2-2 Wisła Kraków 
Wisła Kraków 2-0 Celtic Glasgow

Wisła Kraków 1-1 RWD Molenbeek
RWD Molenbeek 1-1 (5:4 karne) Wisła Kraków

1981/1982

Malmo FF 2-0 Wisła Kraków
Wisła Kraków 1-3 Malmo FF

1998/1999

I runda kwalifikacji
Newton 0-0 Wisła Kraków
Wisła Kraków 9-0 Newton

II runda kwalifikacyjna
Wisła Kraków 5-1 Trabzonspor
Trabzonspor 1-2 Wisła Kraków

Maribor Branik 0-2 Wisła Kraków
Wisła Kraków 3-0 Maribor Branik

Wisła Kraków 1-1 AC Parma
AC Parma 2-1 Wisła Kraków

2000/2001

kwalifikacje
Zeljeznicar Sarajewo 0-0 Wisła Kraków
Wisła Kraków 3-1 Zeljeznicar Sarajewo

I runda
Real Saragossa 4-1 Wisła Kraków
Wisła Kraków 4-1 (4-3k) Real Saragossa

II runda
Wisła Kraków 0-0 FC Porto
FC Porto 3-0 Wisła Kraków

2001/2002

I runda
Hajduk Split 2-2 Wisła Kraków
Wisła Kraków 1-0 Hajduk Split

II runda
Inter Mediolan 2-0 Wisła Kraków
Wisła Kraków 1-0 Inter Mediolan

2002/2003

kwalifikacje
Glentoran 0-2 Wisła Kraków
Wisła Kraków 4-0 Glentoran

I runda
NK Primorje 0-2 Wisła Kraków
Wisła Kraków 6-1 NK Primorje

II runda
Parma 2-1 Wisła Kraków
Wisła Kraków 4-1dog Parma

III runda
Wisła Kraków 1-1 Schalke
Schalke 1-4 Wisła Kraków

IV runda
Lazio Rzym 3-3 Wisła Kraków
Wisła Kraków 1-2 Lazio Rzym

2003/2004

I runda
Wisła Kraków 2-1 NEC Nijmegen
NEC Nijmegen 1-2 Wisła Kraków

II runda
Valerenga Oslo 0-0 Wisła Kraków
Wisła Kraków 0-0 (3-4k) Valerenga Oslo

2004/2005

I runda
Wisła Kraków 4-3 Dinamo Tbilisi
Dinamo Tbilisi 2-1 Wisła Kraków

2005/2006

I runda
Vitoria Guimaraes 3-0 Wisła Kraków
Wisła Kraków 0-1 Vitoria Guimaraes

2006/2007

eliminacje
SV Mattersburg 1-1 Wisła Kraków
Wisła Kraków 1-0 SV Mattersburg

I runda
Wisła Kraków 0-1 Iraklis Saloniki
Iraklis Saloniki 0-2 Wisła Kraków

faza grupowa
Wisła Kraków 1-2 Blackburn Rovers
AS Nancy 2-1 Wisła Kraków
Wisła Kraków 3-1 FC Basel
Feyenoord Rotterdam 3-1 Wisła Kraków

2008/2009

I runda
Tottenham 2-1 Wisła Kraków
Wisła Kraków 1-1 Tottenham

2010/2011

II runda wstępna
FK Szawle 0-2 Wisła Kraków
Wisła Kraków 5-0 FK Szawle 

III runda wstępna
Wisła Kraków 0-1 Karabach Agdam
Karabach Agdam 3-2 Wisła Kraków

2011/2012

Faza grupowa (grupa K)
Wisła Kraków 1-3 Odense 
Odense 1-2 Wisła Kraków
Twente 4-1 Wisła Kraków
Wisła Kraków 2-1 Twente
Wisła Kraków 1-0 Fulham 
Fulham 4-1 Wisła Kraków

1/16 finału
Wisła Kraków 1-1 Standard Liege 
Standard Liege 0-0 Wisła Kraków

GKS Tychy
GKS Tychy 

1976/1977 

FC Koln 2-0 GKS Tychy 
GKS Tychy 1-1 FC Koln

Odra Opole
Odra Opole 

1977/1978

Odra Opole 1-2 FC Magdeburg
FC Magdeburg 1-1 Odra Opole

RTS Widzew Łódź
Widzew Łódź

1977/1978

Manchester City 2-2 Widzew Łódź
Widzew Łódź 0-0 Manchester City

 Widzew Łódź 3-5 PSV Eindhoven
PSV Eindhoven 1-0 Widzew Łódź

1979/1980

Widzew Łódź 2-1 AS Saint Etienne
AS Saint Etienne 3-0 Widzew Łódź

1980/1981

Manchester United 1-1 Widzew Łódź
Widzew Łódź 0-0 Manchester United

Widzew Łódź 3-1 Juventus Turyn
Juventus Turyn 3-1(1-4 karne) Widzew Łódź

Ipswich Town 5-0 Widzew Łódź
Widzew Łódź 1-0 Ipswich Town

1983/1984

Widzew Łódź 0-0 Elfsborg
Elfsborg 2-2 Widzew Łódź

Widzew Łódź 1-0 Sparta Praga
Sparta Praga 3-0 Widzew Łódź

1984/1985

Widzew Łódź 2-0 AGF Arhus
AGF Arhus 1-0 Widzew Łódź

Borussia Monchengladbach 3-2 Widzew Łódź
Widzew Łódź 1-0 Borussia Monchengladbach

Widzew Łódź 0-2 Dynamo Mińsk
Dynamo Mińsk 0-1 Widzew Łódź

1986/1987

LASK Linz 1-1 Widzew Łódź
Widzew Łódź 1-0 LASK Linz

Widzew Łódź 0-0 Bayer Uerdingen
Bayer Uerdingen 2-0 Widzew Łódź

1992/1993

Widzew Łódź 2-2 Eintracht Frankfurt
Eintracht Frankfurt 9-0 Widzew Łódź

1995/1996

kwalifikacje
Bangor City 0-4 Widzew Łódź
Widzew Łódź 1-0 Bangor City

Czornomorec Odessa 1-0 Widzew Łódź
Widzew Łódź 1-0 (5:6k) Czornomorec Odessa

1997/1998

Widzew Łódź 1-0 Udinese Calcio
Udinese Calcio 3-0 Widzew Łódź

1999/2000

Skonto Ryga 1-0 Widzew Łódź
Widzew Łódź 2-0 Skonto Ryga

Widzew Łódź 1-1 AS Monaco
AS Monaco 2-0 Widzew Łódź

KKS Lech Poznań
Lech Poznań 

1978/1979

MSV Duisburg 5-0 Lech Poznań 
Lech Poznań 2-5 MSV Duisburg

1985/1986

Borussia Monchengladbach 1-1 Lech Poznań
Lech Poznań 0-2 Borussia Monchengladbach

1999/2000

runda kwalifikacyjna
Metalurgs Lipawa 3-2 Lech Poznań
Lech Poznań 3-1 Metalurgs Lipawa

Lech Poznań 1-2 IFK Goteborg
IFK Goteborg 0-0 Lech Poznań

2004/2005

eliminacje
Terek Grozny 1-0 Lech Poznań
Lech Poznań 0-1 Terek Grozny

2008/2009

I runda wstępna
Chazar Lenkoran 0-1 Lech Poznań
Lech Poznań 4-1 Chazar Lenkoran

II runda wstępna
Lech Poznań 6-0 Grasshoppers Zurych
Grasshoppers Zurych 0-0 Lech Poznań

I runda
Austria Wiedeń 2-1 Lech Poznań
Lech Poznań 4-2 p.d. Austria Wiedeń

Faza grupowa (grupa H)
Lech Poznań 2-2 Nancy
CSKA Moskwa 2-1 Lech Poznań
Lech Poznań 1-1 Deportivo La Coruna
Feyenoord 0-1 Lech Poznań

1/16 finału
Lech Poznań 2-2 Udinese Calcio
Udinese Calcio 2-1 Lech Poznań

2009/2010

III runda wstępna 
Fredrikstad FK 1-6 Lech Poznań
Lech Poznań 1-2 Fredrikstad FK

I runda
Lech Poznań 1-0 Club Brugge 
Club Brugge 1-0 (4-3k) Lech Poznań

2010/2011

Runda play-off
Dnipro Dnipropietrowsk 0-1 Lech Poznań
Lech Poznań 0-0 Dnipro Dnipropietrowsk

Runda grupowa (grupa A)
Juventus 3-3 Lech Poznań
Lech Poznań 1-1 Juventus
Lech Poznań 2-0 RB Salzburg
RB Salzburg 0-1 Lech Poznań
Manchester City 3-1 Lech Poznań
Lech Poznań 3-1 Manchester City 

1/16 finału
Lech Poznań 1-0 Sporting Braga 
Sporting Braga 2-0 Lech Poznań 

Szombierki Bytom
Szombierki Bytom 

1981/1982

Feyenoord Rotterdam 2-0 Szombierki Bytom
Szombierki Bytom 1-1 Feyenoord Rotterdam

MKS Pogoń Szczecin
Pogoń Szczecin 

1984/1985

FC Koln 2-1 Pogoń Szczecin
Pogoń Szczecin 0-1 FC Koln

1987/1988

Pogoń Szczecin 1-1 Hellas Werona
Hellas Werona 3-1 Pogoń Szczecin

2001/2002

kwalifikacja
Fylkir Reykjavík 2-1 Pogoń Szczecin
Pogoń Szczecin 1-1 Fylkir Reykjavík

GKS Katowice
GKS Katowice

1987/1988

Sportul Bukareszt 1-0 GKS Katowice
GKS Katowice 1-2 Sportul Bukareszt

1988/1989

Glagow Rangers 1-0 GKS Katowice
GKS Katowice 2-4 Glasgow Rangers

1989/1990

RoPS Rovaniemi 1-1 GKS Katowice
GKS Katowice 0-1 RoPS Rovaniemi

1990/1991

GKS Katowice 3-0 TPS Turku
TPS Turku 0-1 GKS Katowice

GKS Katowice 1-2 Bayer Leverkusen
Bayer Leverkusen 4-1 GKS Katowice

1992/1993

GKS Katowice 0-0 Galatasaray Stambuł
Galatasaray Stambuł 2-1 GKS Katowice

1994/1995

kwalifikacje
Inter Cardiff 0-2 GKS Katowice
GKS Katowice 6-0 Inter Cardiff

GKS Katowice 1-0 Aris Saloniki
Aris Saloniki 1-0 (3-4k) GKS Katowice

GKS Katowice 1-0 Bordeaux
Bordeaux 1-1 GKS Katowice

GKS Katowice 1-4 Bayer Leverkusen
Bayer Leverkusen 4-0 GKS Katowice

2003/2004

kwalifikacje
Cementarnica Skopje 0-0 GKS Katowice
GKS Katowice 1-1 Cementarnica Skopje 

Zagłębie Lubin
Zagłębie Lubin 

1990/1991

Zagłębie Lubin 0-1 FC Bologna
FC Bologna 1-0 Zagłębie Lubin

1995/1996

kwalifikacje
Zagłębie Lubin 0-0 Szirak Giumri
Szirak Giumri 0-1 Zagłębie Lubin

AC Milan 4-0 Zagłębie Lubin
Zagłębie Lubin 1-4 AC Milan

2006/2007

eliminacje
Zagłębie Lubin 1-1 Dinamo Mińsk
Dinamo Mińsk 0-0 Zagłębie Lubin

KS Hutnik Kraków
Hutnik Kraków

1996/1997

runda wstępna
Hutnik Kraków 9-0 Chazri Buzowna Baku
Chazri Buzowna Baku 2-2 Hutnik Kraków

kwalifikacje
Sigma Ołomuniec 1-0 Hutnik Kraków
Hutnik Kraków 3-1 Sigma Ołomuniec

Hutnik Kraków 0-1 AS Monaco
AS Monaco 3-1 Hutnik Kraków

MKS Odra Wodzisław Śląski
Odra Wodzisław

1997/1998

I runda kwalifikacji
Odra Wodzisław 3-0 Pobeda Prilep
Pobeda Prilep 2-1 Odra Wodzisław

II runda kwalifikacji
Rotor Wołgograd 2-0 Odra Wodzisław
Odra Wodzisław 3-4 Rotor Wołgograd

KSP Polonia Warszawa
Polonia Warszawa

1998/1999

I runda kwalifikacji
Sadam Tallinn 0-2 Polonia Warszawa
Polonia Warszawa 3-1 Sadam Talinn

II runda kwalifikacyjna
Polonia Warszawa 0-1 Dynamo Moskwa
Dynamo Moskwa 1-0 Polonia Warszawa

2000/2001

I runda
Polonia Warszawa 0-1 Udinese
Udinese 2-0 Polonia Warszawa

2001/2002

kwalifikacja
Polonia Warszawa 4-0 The New Saints F.C.
The New Saints F.C. 0-2 Polonia Warszawa

I runda
Polonia Warszawa 1-2 Twente
Twente 2-0 Polonia Warszawa

2002/2003

kwalifikacje
Sliema Wanderers 1-3 Polonia Warszawa
Polonia Warszawa 2-0 Sliema Wanderers

I runda
FC Porto 6-0 Polonia Warszawa
Polonia Warszawa 2-0 FC Porto

2009/2010

I runda wstępna
Buducnost Podgorica 0-2 Polonia Warszawa
Polonia Warszawa 0-1 Buducnost Podgorica

II runda wstępna
Juvenes Dogana 0-1 Polonia Warszawa
Polonia Warszawa 4-0 Jugenes Dogana

III runda wstępna
Polonia Warszawa 0-1 NAC Breda
NAC Breda 3-1 Polonia Warszawa

ŁKS Łódź
ŁKS Łódź

1998/1999

ŁKS Łódź 1-3 AS Monaco
AS Monaco 0-0 ŁKS Łódź

Znalezione obrazy dla zapytania amica wronki logo
Amica Wronki

1999/2000

Amica Wronki 2-0 Brondby
Brondby 4-3 Amica Wronki

Atletico Madryt 1-0 Amica Wronki
Amica Wronki 1-4 Atletico Madryt

2000/2001

kwalifikacje
Amica Wronki 3-0 FC Vaduz
FC Vaduz 3-3 Amica Wronki

I runda
Ałanija Władykaukaz 0-3 Amica Wronki
Amica Wronki 2-0 Ałanija Władykaukaz

II runda
Hertha Berlin 3-1 Amica Wronki
Amica Wronki 1-1 Hertha Berlin

2002/2003

kwalifikacje
Amica Wronki 5-0 The New Saints F.C.
The New Saints F.C. 2-7 Amica Wronki

I runda
Servette Genewa 2-3 Amica Wronki
Amica Wronki 1-2 Servette Genewa

II runda
Malaga 2-1 Amica Wronki
Amica Wronki 1-2 Malaga

2004/2005

eliminacje
Amica Wronki 1-0 Honved Budapeszt
Honved Budapeszt 1-0(4-5k) Amica Wronki

I runda
Ventspils 1-1 Amica Wronki
Amica Wronki 1-0 Ventspils

faza grupowa
Amica Wronki 0-5 Glasgow Rangers
Grazer AK 3-1 Amica Wronki
Amica Wronki 1-3 AZ Alkmaar
AJ Auxerre 5-1 Amica Wronki


Wisla Plock
Wisła Płock

2003/2004

kwalifikacje


FK Ventspils 1-1 Wisła Płock
Wisła Płock 2-2 FK Ventspils

2005/2006

eliminacje
Grasshoppers Zurych 1-0 Wisła Płock
Wisła Płock 3-2 Grasshoppers Zurych

2006/2007

eliminacje
Czornomorec Odessa 0-0 Wisła Płock
Wisła Płock 1-1 Czornomorec Odessa

Groclin Grodzisk Wielkopolski
Groclin Grodzisk Wielkopolski


2003/2004


kwalifikacje


Groclin Grodzisk Wielkopolski 2-0 Atlantas Kłajpeda
Atlantas Kłajpeda 1-4 Groclin Grodzisk Wielkopolski

I runda
Hertha Berlin 0-0 Groclin Grodzisk Wielkopolski
Groclin Grodzisk Wielkopolski 1-0 Hertha Berlin

II runda
Manchester City 1-1 Groclin Grodzisk Wielkopolski
Groclin Grodzisk Wielkopolski 0-0 Manchester City

III runda
Groclin Grodzisk Wielkopolski 0-1 Bordeaux
Bordeaux 4-1 Groclin Grodzisk Wielkopolski

2005/2006

eliminacje
Groclin Grodzisk Wielkopolski 4-1 Dukla Bańska Bystrzyca
Groclin Grodzisk Wielkopolski 0-0 Dukla Bańska Bystrzyca

I runda
RC Lens 1-1 Groclin Grodzisk Wielkopolski
Groclin Grodzisk Wielkopolski 2-4 RC Lens

2007/2008

I runda eliminacji
MKT Araz Imiszli 0-0 Groclin Grodzisk Wielkopolski
Groclin Grodzisk Wielkopolski 1-0 MKT Araz Imiszli

II runda eliminacji
Toboł Kostanaj 0-1 Groclin Grodzisk Wielkopolski
Groclin Grodzisk Wielkopolski 2-0 Toboł Kostanaj

I runda
Groclin Grodzisk Wielkopolski 0-1 Crvena Zvezda Belgrad
Crvena Zvezda Belgrad 1-0 Groclin Grodzisk Wielkopolski

GKS Bełchatów
GKS Bełchatów

2007/2008

I runda eliminacji
GKS Bełchatów 2-0 Ameri Tbilisi
Ameri Tbilisi 2-0 (2-4k) GKS Bełchatów

II runda eliminacji
Dnipro 1-1 GKS Bełchatów
GKS Bełchatów 2-4 Dnipro

Jagiellonia Białystok
Jagiellonia Białystok

2010/2011

III runda wstępna
Jagiellonia Białystok 1-2 Aris Saloniki
Aris Saloniki 2-2 Jagiellonia Białystok

2011/2012

I runda wstępna
Jagiellonia Białystok 1-0 Jertis Pawłodar
Jertis Pawłodar 2-0 Jagiellonia Białystok