Rewanże

16.08.2018

Ścieżka niemistrzowska

16:00 
K. Almaty (Kaz) 1-2 Sigma Ołomuniec (Cze) 
17:00 
Niedercorn (Lux) 2-2 Ufa (Rus) 
17:30 
AEK Larnaca (Cyp) 5-0 Sturm Graz (Aut) 
18:30 
FC Kopenhaga (Den) 2-1 CSKA Sofia (Bul) 
U Craiova 1948 CS (Rou) 1-1 RB Lipsk (Ger) 
19:00
 Molde (Nor) 3-0 Hibernian (Sco) 
Zalgiris (Ltu) 0-5 Sevilla (Esp) 
Zenit Petersburg (Rus) 8-1 p.d. Din. Minsk (Blr) 
19:30 
Luzern (Sui) 1-3 Olympiakos (Gre) 
19:45 
Brest (Blr) 1-0 Apollon (Cyp) 
LASK Linz (Aut) 2-1 Besiktas (Tur) 
20:00 
Atalanta (Ita) 2-0 H. Haifa (Isr) 
Basel (Sui) 1-0 Vitesse (Ned) 
Brondby (Den) 2-1 Sp. Subotica (Srb) 
20:15
 Lech Poznań (Pol) 1-2 Genk (Bel) 
Maribor (Slo) 0-0 Rangers (Sco) 
20:30 
FCSB (Rou) 2-1 Hajduk Split (Cro) 
Feyenoord (Ned) 1-1 Trencin (Svk) 
Gent (Bel) 3-1 Jagiellonia Białystok (Pol) 
Partizan (Srb) 3-2 Nordsjaelland (Den) 
Rapid Vienna (Aut) 4-0 Slovan Bratislava (Svk) 
20:45 
Bordeaux (Fra) 2-1 Mariupol (Ukr) 
Burnley (Eng) 1-0 p.d. Basaksehir (Tur) 
Rijeka (Cro) 0-1 Sarpsborg 08 (Nor) 
21:30 
Braga (Por) 2-2 Zorya (Ukr) 

Ścieżka mistrzowska

18:00 
HJK (Fin) 1-4 O. Ljubljana (Slo) 
19:00 
APOEL (Cyp) 3-1 H. Beer Sheva (Isr) 
CFR Cluj (Rou) 5-0 Alashkert (Arm) 
Kukesi (Alb) 2-0 Torpedo Kutaisi (Geo) 
Midtjylland (Den) 3-1 TNS (Wal) 
Suduva (Ltu) 0-0 Spartaks (Lat) 
19:30 
M. Tel Aviv (Isr) 2-1 Pyunik (Arm) 
20:00 
Dudelange (Lux) 2-2 Legia Warszawa (Pol) 
Zrinjski (Bih) 1-1 Ludogorets (Bul)
20:45
Rosenborg (Nor) 3-0 Cork City (Irl) 
21:00 
Valur (Ice) 2-1 S. Tiraspol (Mda) 

Pierwsze mecze 

07.08.2018

Pyunik (ARM) 0-0 Maccabi Tel-Aviv (ISR)

09.08.2018

Ścieżka niemistrzowska

16:00 
Ufa (Rus) 2 - 1 Niedercorn (Lux)
18:00
H. Haifa (Isr) 1 - 4 Atalanta (Ita)
18:30 
RB Lipsk (Ger) 3 - 1 U Craiova 1948 CS (Rou)
19:00 
Apollon (Cyp) 4 - 0 Brest (Blr)
Din. Minsk (Blr) 4 - 0 Zenit Petersburg (Rus)
Mariupol (Ukr) 1 - 3 Bordeaux (Fra)
Sigma Ołomuniec (Cze) 2 - 0 K. Almaty (Kaz)
Sturm Graz (Aut) 0 - 2 AEK Larnaca (Cyp)
Trencin (Svk) 4 - 0 Feyenoord (Ned)
19:20 
Jagiellonia Białystok (Pol) 0 - 1 Gent (Bel)
19:45 
CSKA Sofia (Bul) 1 - 2 FC Kopenhaga (Den)
Nordsjaelland (Den) 1 - 2 Partizan (Srb)
20:00 
Basaksehir (Tur) 0 - 0 Burnley (Eng)
Besiktas (Tur) 1 - 0 LASK Linz (Aut)
Genk (Bel) 2 - 0 Lech Poznań (Pol)
Olympiakos (Gre) 4 - 0 Luzern (Sui)
Vitesse (Ned) 0 - 1 Basel (Sui)
20:30 
Zorya (Ukr) 1 - 1 Braga (Por)
20:45 
Hajduk Split (Cro) 0 - 0 FCSB (Rou)
Hibernian (Sco) 0 - 0 Molde (Nor)
Rangers (Sco) 3 - 1 Maribor (Slo)
Sarpsborg 08 (Nor) 1 - 1 Rijeka (Cro)
Sp. Subotica (Srb) 0 - 2 Brondby (Den)
21:05 
Slovan Bratislava (Svk) 2 - 1 Rapid Vienna (Aut)
21:45 
Sevilla (Esp) 1 - 0 Zalgiris (Ltu)

Ścieżka mistrzowska

18:00
Alashkert (Arm) 0-2 CFR Cluj (Rou)
Spartaks (Lat) 0-1 Suduva (Ltu)
19:00
H. Beer Sheva (Isr) 2-2 APOEL (Cyp)
Ludogorets Razgrad (BUL) 1-0 Zrinjski (BIH)
Sheriff (MDA) 1-0 Valur Reykjavík (ISL)
Torpedo Kutaisi (Geo) 5-2 Kukesi (Alb)
20:00
Olimpija Ljubljana (SVN) 3-0 HJK Helsinki (FIN)
20:45
Cork City (IRL) 0-2 Rosenborg (NOR)
The New Saints (WAL) 0-2 Midtjylland (DEN)
21:00
Legia Warszawa (POL) 1-2 F91 Dudelange (LUX)