Rewanżowe mecze ścieżka główna


31.07.2018

18:00
Pyunik (Arm) 1-0 Tobol (Kaz) 

01.08.2018

18:00
Fola (Lux) 1-4 Genk (Bel) 

02.08.2018

17:00 
Laci (Alb) 0-2 Molde (Nor) 
17:30 
AEK Larnaca (Cyp) 4-0 Dundalk (Irl) 
Trencin (Svk) 4-1 Górnik Zabrze (Pol) 
18:00 
Din. Minsk (Blr) 4-1 Dun. Streda (Svk) 
Slavia Sofia (Bul) 2-3 Hajduk Split (Cro) 
Trakai (Ltu) 1-1 Partizan (Srb) 
18:30
 Hacken (Swe) 1-1 RB Lipsk (Ger) 
Lilleström (Nor) 1-2 LASK Linz (Aut) 
19:00 
Admira (Aut) 1-3 CSKA Sofia (Bul) 
AIK Stockholm (Swe) 0-1 Nordsjaelland (Den) 
Apollon (Cyp) 3-1 Zeljeznicar (Bih) 
Po dogrywce Mariupol (Ukr) 2-1(1-1) Djurgarden (Swe)
Niedercorn (Lux) 2-0 Honved (Hun) 
Sparta Praga (Cze) 2-1 Sp. Subotica (Srb) 
Vaduz (Lie) 1-1 Zalgiris (Ltu) 
19:15 
Atromitos (Gre) 1-1 Brest (Blr) 
19:30 
Slovan Bratislava (Svk) 3-1 Balzan (Mlt) 
20:00 
Asteras T. (Gre) 1-1 Hibernian (Sco) 
Besiktas (Tur) 6-0 B36 Torshavn (Fai) 
FC Kopenhaga (Den) 5-0 Stjarnan (Ice) 
Vitesse (Ned) 3-1 FC Viitorul (Rou) 
20:15 
Maribor (Slo) 2-0 Chikhura (Geo) 
Sarajevo (Bih) 0-8 Atalanta (Ita) 
20:30 
Domzale (Slo) 1-1 Ufa (Rus) 
FCSB (Rou) 4-0 Rudar (Slo) 
20:45 
Alkmaar (Ned) 2-1 K. Almaty (Kaz) 
Bordeaux (Fra) 2-1 Ventspils (Lat) 
Po dogrywce Burnley (Eng) 3-1(1-1) Aberdeen (Sco)
 Po dogrywce Lech Poznań (Pol) 3-1 (1-1) Soligorsk (Blr)
Rangers (Sco) 1-1 Osijek (Cro) 
Sarpsborg 08 (Nor) 1-0 St. Gallen (Sui) 
21:00 
Radnicki Nis (Srb) 2-2 M. Tel Aviv (Isr) 
Rio Ave (Por) 4-4 Jagiellonia Białystok (Pol) 
2100 Ujpest (Hun) 1-3 Sevilla (Esp) 
21:15 
Hafnarfjordur (Ice) 0-1 H. Haifa (Isr) 

Rewanżowe mecze ścieżka mistrzowska
02.08.2018

17:00
Alaszkert 0-0 Sutjeska
18:00
Valletta 1-2 Zrinjski
Flora 2-0 APOEL
19:00
Lincoln Red Imps 1-1 TNS
20:00
Vikingur 0-4 Torpedo
20:45
Drita 1-1 Dudelange
La Fiorita 0-3 Spartaks
21:00
Crusaders 1-1 Olimpija
22:00
Valur 3-0 Santa Coloma

Pierwsze mecze ścieżka główna
26.07.2018

15:00 
 Tobol (Kaz) 2-1 Pyunik (Arm) 
16:00 
 Ufa (Rus) 0-0 Domzale (Slo) 
16:45 
 Ventspils (Lat) 0-1 Bordeaux (Fra) 
17:00 
 FC Viitorul (Rou) 2-2 Vitesse (Ned) 
K. Almaty (Kaz) 2-0 Alkmaar (Ned) 
17:30 
 Rudar (Slo) 0-2 FCSB (Rou) 
18:00 
 Balzan (Mlt) 2-1 Slovan Bratislava (Svk) 
Chikhura (Geo) 0-0 Maribor (Slo) 
H. Haifa (Isr) 1-1 Hafnarfjordur (Ice) 
18:30 
RB Lipsk (Ger) 4-0 Hacken (Swe) 
19:00 
CSKA Sofia (Bul) 3-0 Admira (Aut) 
Djurgarden (Swe) 1-1 Mariupol (Ukr) 
Honved (Hun) 1-0 Niedercorn (Lux) 
M. Tel Aviv (Isr) 2-0 Radnicki Nis (Srb) 
 Molde (Nor) 3-0 Laci (Alb) 
Zalgiris (Ltu) 1-0 Vaduz (Lie) 
19:20 
 Jagiellonia Białystok (Pol) 1-0 Rio Ave (Por) 
19:30 
 Soligorsk (Blr) 1-1 Lech Poznań (Pol) 
19:45 
 Brest (Blr) 4-3 Atromitos (Gre) 
LASK Linz (Aut) 4-0 Lilleström (Nor) 
Nordsjaelland (Den) 1-0 AIK Stockholm (Swe) 
20:00 
B36 Torshavn (Fai) 0-2 Besiktas (Tur) 
Genk (Bel) 5-0 Fola (Lux) 
Górnik Zabrze (Pol) 0-1 Trencin (Svk) 
Hajduk Split (Cro) 1-0 Slavia Sofia (Bul) 
O. Ljubljana (Slo) 5-1 Crusaders (Nir) 
20:15 
 St. Gallen (Sui) 2-1 Sarpsborg 08 (Nor) 
20:30 
 Atalanta (Ita) 2-2 Sarajevo (Bih) 
Partizan (Srb) 1-0 Trakai (Ltu) 
Zeljeznicar (Bih) 1-2 Apollon (Cyp) 
20:45 
 Aberdeen (Sco) 1-1 Burnley (Eng) 
Dundalk (Irl) 0-0 AEK Larnaca (Cyp) 
Hibernian (Sco) 3-2 Asteras T. (Gre) 
Osijek (Cro) 0-1 Rangers (Sco) 
Sp. Subotica (Srb) 2-0 Sparta Praga (Cze) 
21:00 
 Dun. Streda (Svk) 1-3 Din. Minsk (Blr) 
Stjarnan (Ice) 0-2 FC Kopenhaga (Den) 
21:45 
 Sevilla (Esp) 4-0 Ujpest (Hun)

Pierwsze mecze ścieżka mistrzowska
26.07.2018

17:00
Spartaks 6–0 La Fiorita
18:00
Torpedo 3–0 Vikingur
18:30
Dudelange 2–1 Drita
19:00
Zrinjski 1–1 Valletta
APOEL 5-0 Flora
20:00
TNS 2–1 Lincoln Red Imps
Santa Coloma 1–0 Valur
Sutjeska 0–1 Alaszkert
Olimpija 5–1 Crusaders