Rewanże

17 lipca 

17:45 
Levski (Bul) 3-2 Vaduz (Lie) 
17:55 
Shkupi (Mac) 0-0 Rangers (Sco) 
18:00 
Honved (Hun) 4-0 Rabotnicki (Mac) 

18 lipca 

18:00 
Zeljeznicar (Bih) 3-1 Narva (Est)
19 lipca
 
15:00 
K. Almaty (Kaz) 7-1 UE Engordany (And) 
Tobol (Kaz) 2-0 Samtredia (Geo) 
17:00 
Din. Minsk (Blr) 1-2 Derry City (Nir) 
FC Viitorul (Rou) 0-0 Racing Luxembourg (Lux) 
Gandzasar (Arm) 2-1 Lech Poznań (Pol) 
I. Pavlodar (Kaz) 0-1 Trakai (Ltu) 
Laci (Alb) 1-0 Anorthosis (Cyp) 
18:00 
Gzira (Mlt) 0-1 Radnicki Nis (Srb) 
Kalju (Est) 1-0 Stjarnan (Ice) 
Molde (Nor) 5-1 Glenavon (Nir) 
Slavia Sofia (Bul) 2-1 Ilves (Fin) 
18:30 
Riga FC (Lat) 1-1(1-0)k CSKA Sofia (Bul) 
Slovan Bratislava (Svk) 5-0 Milsami (Mda) 
19:00
AIK Stockholm (Swe) 1-1 (0-1pdog) Shamrock Rovers (Irl) 
Apollon (Cyp) 2-0 Stumbras (Ltu) 
Din. Tbilisi (Geo) 1-2 Dun. Streda (Svk) 
Hacken (Swe) 1-2 FK Liepaja (Lat) 
Keshla (Aze) 2-1 Balzan (Mlt) 
M. Tel Aviv (Isr) 1-0 Ferencvaros (Hun) 
Prishtina (Kos) 0-1k (0-0) Fola (Lux) 
Sarpsborg 08 (Nor) 2-0 Vestmannaeyjar (Ice) 
Soligorsk (Blr) 2-0 Connah's Q. (Wal) 
Vardar (Mac) 0-2 Pyunik (Arm) 
Zalgiris (Ltu) 1-1 Klaksvik (Fai) 
Zaria Balti (Mda) 1-1 Górnik Zabrze (Pol) 
19:30 
Niedercorn (Lux) 0-1 Gabala (Aze) 
Nordsjaelland (Den) 2-1 Cliftonville (Nir) 
19:45 
B. Jerusalem (Isr) 1-2 Chikhura (Geo) 
20:00 
FC Kopenhaga (Den) 1-1 KuPS (Fin) 
Luftetari Gjirokastra (Alb) 3-3 Ventspils (Lat) 
20:15 
Maribor (Slo) 2-0 Partizani (Alb) 
Sarajevo (Bih) 3-0 Banants (Arm) 
20:30 
OFK Titograd (Mne) 1-2 B36 Torshavn (Fai) 
Partizan (Srb) 3-0 Rudar (Mne) 
Trencin (Svk) 1-1 Buducnost (Mne) 
20:45 
Coleraine (Nir) 0-2 Sp. Subotica (Srb) 
Dundalk (Irl) 2-1 Levadia (Est) 
Osijek (Cro) 2-1 Petrocub (Mda) 
Runavik (Fai) 4-6 Hibernian (Sco) 
Tre Fiori (San) 0-3 Rudar (Slo) 
21:00 
Domzale (Slo) 1-1 Siroki Brijeg (Bih) 
Ujpest (Hun) 4-0 Neftci Baku (Aze) 
21:15 
Hafnarfjordur (Ice) 0-0 Lahti (Fin)

Pierwsze mecze

10 lipca

18:00
Samtredia (Geo) 0-1 Tobol (Kaz)

11 lipca

15:30
Banants (Arm) 1-2 Sarajevo (Bih)
17:30
Rabotnicki (Mac) 2-1 Honved (Hun)
17:45
Vaduz (Lie) 1-0 Levski (Bul)
18:00
Fola (Lux) 0-0 Prishtina (Kos)
Klaksvik (Fai) 1-2 Zalgiris (Ltu)
20:45
Glenavon (Nir) 2-1 Molde (Nor)

12 lipca

16:00 
Pyunik (Arm) 1-0 Vardar (Mac) 
16:45
 Ventspils (Lat) 5-0 Luftetari Gjirokastra (Alb) 
17:00 
Chikhura (Geo) 0-0 B. Jerusalem (Isr) 
17:30 
Partizani (Alb) 0-1 Maribor (Slo) 
17:30 
Rudar (Slo) 7-0 Tre Fiori (San) 
18:00 
Balzan (Mlt) 4-1 Keshla (Aze) 
Gabala (Aze) 0-2 Niedercorn (Lux) 
lves (Fin) 0-1 Slavia Sofia (Bul) 
KuPS (Fin) 0-1 FC Kopenhaga (Den) 
Lahti (Fin) 0-3 Hafnarfjordur (Ice) 
Levadia (Est) 0-1 Dundalk (Irl) 
Narva (Est) 0-2 Zeljeznicar (Bih) 
Trakai (Ltu) 0-0 I. Pavlodar (Kaz) 
18:05 
FK Liepaja (Lat) 0-3 Hacken (Swe) 
19:00
 Anorthosis (Cyp) 2-1 Laci (Alb) 
Connah's Q. (Wal) 1-3 Soligorsk (Blr) 
Derry City (Nir) 0-2 Din. Minsk (Blr) 
Ferencvaros (Hun) 1-1 M. Tel Aviv (Isr) 
Milsami (Mda) 2-4 Slovan Bratislava (Svk) 
Neftci Baku (Aze) 3-1 Ujpest (Hun) 
Petrocub (Mda) 1-1 Osijek (Cro) 
Stumbras (Ltu) 1-0 Apollon (Cyp) 
19:45 
CSKA Sofia (Bul) 1-0 Riga FC (Lat) 
20:00 
B36 Torshavn (Fai) 0-0 OFK Titograd (Mne) 
Górnik Zabrze (Pol) 1-0 Zaria Balti (Mda) 
Racing Luxembourg (Lux) 0-2 FC Viitorul (Rou) 
Siroki Brijeg (Bih) 2-2 Domzale (Slo) 
UE Engordany (And) 0-3 K. Almaty (Kaz) 
Vestmannaeyjar (Ice) 0-4 Sarpsborg 08 (Nor) 
20:05 
Shamrock Rovers (Irl) 0-1 AIK Stockholm (Swe) 
20:15 
Rudar (Mne) 0-3 Partizan (Srb) 
20:30 
Buducnost (Mne) 0-2 Trencin (Svk) 
20:45 
Cliftonville (Nir) 0-1 Nordsjaelland (Den) 
Hibernian (Sco) 6-1 Runavik (Fai) 
Lech Poznań (Pol) 2-0 Gandzasar (Arm) 
Rangers (Sco) 2-0 Shkupi (Mac) 
Sp. Subotica (Srb) 1-1 Coleraine (Nir) 
21:00 
Dun. Streda (Svk) 1-1 Din. Tbilisi (Geo) 
Radnicki Nis (Srb) 4-0 Gzira (Mlt) 
22:00 
Stjarnan (Ice) 3-0 Kalju (Est)