Faza grupowa

Grupa A
1. Leverkusen 1 1 0 0 3:2 3
2. Zurich 1 1 0 0 1:0 3
3. AEK Larnaca 1 0 0 1 0:1 0
4. Ludogorets 1 0 0 1 2:3 0

Grupa B
1. Salzburg 1 1 0 0 3:2 3
2. Celtic 1 1 0 0 1:0 3
3. Rosenborg 1 0 0 1 0:1 0
4. RB Lipsk 1 0 0 1 2:3 0

Grupa C
1. Slavia Praga 1 1 0 0 1:0 3 
2. FC Kopenhaga 1 0 1 0 1:1 1
3. Zenit Petersburg 1 0 1 0 1:1 1
4. Bordeaux 1 0 0 1 0:1 0 

Grupa D
1. Din. Zagreb 1 1 0 0 4:1 3
2. Trnava 1 1 0 0 1:0 3
3. Anderlecht 1 0 0 1 0:1 0
4. Fenerbahce 1 0 0 1 1:4 0 

Grupa E
1. Arsenal 1 1 0 0 4:2 3
2. Sporting 1 1 0 0 2:0 3
3. Vorskla 1 0 0 1 2:4 0
4. Qarabag 1 0 0 1 0:2 0 

Grupa F
1. AC Milan 1 1 0 0 1:0 3
2. Betis 1 0 1 0 0:0 1
3. Olympiakos 1 0 1 0 0:0 1
4. Dudelange 1 0 0 1 0:1 0 

Grupa G
1. Rapid Vienna 1 1 0 0 2:0 3
2. Rangers 1 0 1 0 2:2 1
3. Villarreal 1 0 1 0 2:2 1
4. Sp. Moskwa 1 0 0 1 0:2 0 

Grupa H
1. Frankfurt 1 1 0 0 2:1 3
2. Lazio 1 1 0 0 2:1 3
3. Marsylia 1 0 0 1 1:2 0
4. Apollon 1 0 0 1 1:2 0 

Grupa I
1. Genk 1 1 0 0 2:0 3
2. Besiktas 1 1 0 0 3:1 3
3. Malmo FF 1 0 0 1 0:2 0
4. Sarpsborg 08 1 0 0 1 1:3 0 

Grupa J
1. Sevilla 1 1 0 0 5:1 3
2. Krasnodar 1 1 0 0 1:0 3
3. Akhisar Belediye 1 0 0 1 0:1 0
4. St. Liege 1 0 0 1 1:5 0 

Grupa K
1. Rennes 1 1 0 0 2:1 3
2. Dyn. Kyiv 1 0 1 0 2:2 1
3. FC Astana 1 0 1 0 2:2 1
4. Jablonec 1 0 0 1 1:2 0 

Grupa L
1. BATE 1 1 0 0 2:0 3
2. Chelsea 1 1 0 0 1:0 3
3. PAOK 1 0 0 1 0:1 0
4. MOL Vidi 1 0 0 1 0:2 0

Terminarz 

1. kolejka fazy grupowej (20 września):
Godz. 18:55
Grupa G: Villarreal – Rangers, Rapid Wiedeń – Spartak Moskwa
Grupa H: Marsylia – Eintracht Frankfurt, Lazio – Apollon
Grupa I: Besiktas – Sarpsborg, Genk – Malmoe
Grupa J: Sevilla – Standard Liege, Akhisar – Krasnodar
Grupa K: Rennes – Jablonec, Dynamo Kijów – Astana
Grupa L: PAOK – Chelsea, Vidi – BATE
Godz. 21:00
Grupa A: AEK Larnaka – Zurych, Łudogorec – Leverkusen
Grupa B: Lipsk – Salzburg, Celtic – Rosenborg
Grupa C: Kopenhaga – Zenit, Slavia Praga – Bordeaux
Grupa D: Spartak Trnawa – Anderlecht, Dinamo Zagrzeb – Fenerbahce
Grupa E: Sporting CP – Karabach, Arsenal – Vorskla
Grupa F: Dudelange – Milan, Olympiakos – Real Betis

2. kolejka fazy grupowej Ligi Europejskiej (4 października):
Godz. 18:55
Grupa A: Leverkusen – AEK Larnaka, Zurych – Łudogorec
Grupa B: Rosenborg – Lipsk, Salzburg – Celtic
Grupa C: Bordeaux – Kopenhaga, Zenit – Slavia Praga
Grupa D: Fenerbahce – Spartak Trnawa, Anderlecht – Dinamo Zagrzeb
Grupa E: Vorskla – Sporting CP, Karabach – Arsenal
Grupa F: Real Betis – Dudelange, Milan – Olympiacos
Grupa K: Astana – Rennes (godz. 16:50)
Godz. 21:00
Grupa G: Spartak Moskwa – Villarreal, Rangers – Rapid Wiedeń
Grupa H: Apollon – Marsylia, Eintracht Frankfurt – Lazio
Grupa I: Malmoe – Besiktas, Sarpsborg – Genk
Grupa J: Krasnodar – Sevilla, Standard Liege – Akhisar
Grupa K: Jablonec – Dynamo Kijów
Grupa L: BATE – PAOK, Chelsea – Vidi

3. kolejka fazy grupowej Ligi Europejskiej (25 października):
Godz. 18:55
Grupa A: Zurych – Leverkusen, AEK Larnaka – Łudogorec
Grupa B: Salzburg – Rosenborg, Lipsk – Celtic
Grupa C: Zenit – Bordeaux, Kopenhaga – Slavia Praga
Grupa D: Anderlecht – Fenerbahce, Spartak Trnawa – Dinamo Zagrzeb
Grupa E: Karabach – Vorskla, Sporting CP – Arsenal
Grupa F: Milan – Real Betis, Dudelange – Olympiakos
Godz. 21:00
Grupa G: Rangers – Spartak Moskwa, Villarreal – Rapid Wiedeń
Grupa H: Eintracht Frankfurt – Apollon, Marsylia – Lazio
Grupa I: Sarpsborg – Malmoe, Besiktas – Genk
Grupa J: Standard Liege – Krasnodar, Sevilla – Akhisar
Grupa K: Jablonec – Astana, Rennes – Dynamo Kijów
Grupa L: Chelsea – BATE, PAOK – Vidi

4. kolejka fazy grupowej Ligi Europejskiej (8 listopada):
Godz. 18:55
Grupa D: Fenerbahce – Anderlecht (godz. 16:50)
Grupa G: Spartak Moskwa – Rangers, Rapid Wien – Villarreal
Grupa H: Apollon – Eintracht Frankfurt, Lazio – Marseille
Grupa I: Malmoe – Sarpsborg, Genk – Besiktas
Grupa J: Krasnodar – Standard Liege, Akhisar – Sevilla
Grupa K: Astana – Jablonec (godz. 16:50), Dynamo Kijów – Rennes
Grupa L: BATE – Chelsea, Vidi – PAOK
Godz. 21:00
Grupa A: Leverkusen – Zurych, Łudogorec – AEK Larnaka
Grupa B: Rosenborg – Salzburg, Celtic – Lipsk
Grupa C: Bordeaux – Zenit, Slavia Praga – Kopenhaga
Grupa D: Dinamo Zagrzeb – Spartak Trnawa
Grupa E: Vorskla – Karabach, Arsenal – Sporting CP
Grupa F: Real Betis – Milan, Olympiakos – Dudelange

5. kolejka fazy grupowej Ligi Europejskiej (29 listopada):
Godz. 18:55
Grupa A: Zurych – AEK Larnaka, Leverkusen – Łudogorec
Grupa B: Salzburg – Lipsk, Rosenborg – Celtic
Grupa C: Zenit – Kopenhaga, Bordeaux – Slavia Praga
Grupa D: Anderlecht – Spartak Trnawa, Fenerbahce – Dinamo Zagrzeb
Grupa E: Karabach – Sporting CP, Vorskla – Arsenal
Grupa F: Milan – Dudelange, Real Betis – Olympiakos
Grupa G: Spartak Moskwa – Rapid Wiedeń (godz. 16:50)
Grupa J: Krasnodar – Akhisar
Grupa K: Astana – Dynamo Kijów (godz. 16:50)
Grupa L: BATE – Vidi
Godz. 21:00
Grupa G: Rangers – Villarreal
Grupa H: Eintracht Frankfurt – Marsylia, Apollon – Lazio
Grupa I: Sarpsborg – Besiktas, Malmoe – Genk
Grupa J: Standard Liege – Sevilla
Grupa K: Jablonec – Rennes
Grupa L: Chelsea – PAOK

6. kolejka fazy grupowej Ligi Europejskiej (13 grudnia):
Godz. 18:55
Grupa G: Villarreal – Spartak Moskwa, Rapid Wiedeń – Rangers
Grupa H: Marsylia – Apollon, Lazio – Eintracht Frankfurt
Grupa I: Besiktas – Malmoe, Genk – Sarpsborg
Grupa J: Sevilla – Krasnodar, Akhisar – Standard Liege
Grupa K: Rennes – Astana, Dynamo Kijów – Jablonec
Grupa L: PAOK – BATE, Vidi – Chelsea
Godz. 21:00
Grupa A: AEK Larnaka – Leverkusen, Łudogorec – Zurych
Grupa B: Lipsk – Rosenborg, Celtic – Salzburg
Grupa C: Kopenhaga – Bordeaux, Slavia Praga – Zenit
Grupa D: Spartak Trnawa – Fenerbahce, Dinamo Zagrzeb – Anderlecht
Grupa E: Sporting CP – Vorskla, Arsenal – Karabach
Grupa F: Dudelange – Real Betis, Olympiakos – Milan