Świetny transfer Jagiellonii!

by - 07 sierpnia


Jagiellonia Białystok pozyskała nowego skrzydłowego. We wtorek czteroletni kontrakt z klubem podpisał Serb Mile Savković.

26-letni Savković przechodzi do Jagi na zasadzie transferu definitywnego z serbskiego Spartaka Subotica, który ostatnio sprawił dużą niespodziankę w eliminacjach Ligi Europy, pokonując czeską Spartę Praga. Już w sześciu meczach oficjalnych tego sezonu (liga serbska + Liga Europy) Serb dla swojej drużyny strzelił cztery gole i zanotował jedną asystę. W ten sposób dalej nawiązał do swojej bardzo dobrej formy z ubiegłych rozgrywek, kiedy to jego liczby przedstawiały się następująco – 11 goli i 8 asyst.

26-latek mierzy 174 centymetry wzrostu, jest prawonożny i może grać na obu skrzydłach, jak i na pozycji ofensywnego pomocnika. Z Jagiellonią podpisał czteroletni kontrakt i będzie występował w żółto-czerwonej koszulce z numerem 13. To już czwarty zawodnik, po Mateuszu Machaju, Grzegorzu Sandomierskim i Lukasie Klemenzie, który wzmocnił Jagiellonię w letnim oknie transferowym.

Savković wydaję się sporym wzmocnieniem i osobiście dużo oczekuję po tym transferze. 

Wcześniejsze posty

0 komentarze