Gdzie jutro obejrzeć Legię, Lecha i Jagiellonię?

by - 08 sierpnia


Już jutro nasze zespoły rozpoczną walkę w III rundzie eliminacji do LE. Sprawdziłem, gdzie będzie można na żywo obejrzeć spotkania polskich drużyn. 

Rywalizacja w eliminacjach do LE nabiera rozpędu. Przed nami III runda, a w niej trzy nasze ekstraklasowe zespoły. Wszystkie trzy nasze zespoły będziemy mogli oglądać na żywo w polskiej TV. 

Jutro na pierwszy ogień idzie mecz Jagiellonia Baiłystok - Gent. Mecz rozpocznie się o godzinie 19:20, a transmisje z tego spotkania przeprowadzi Polsat Sport. 

Potem na boiskach w Europie zobaczymy mecz Genk - Lech Poznań, który o 20:00 rozpocznie się z transmisją na Polsat Sport Extra. To spotkanie do ostatniej chwili nie było w ramówce, dopiero dziś wieczorem udało się wynegocjować transmisję z belgijskim podmiotem, który poprowadzi mecz.

Najpóźniej, bo o godzinie 21:00 na boisko wybiegną piłkarze w meczu Legia Warszawa - Dudelange. Mecz będzie pokazywała TVP 2, ale także będzie dostępny na stronie internetowej sport.tvp.pl, w drugiej połowie transmisja również na TVP Sport. 

Wcześniejsze posty

0 komentarze