W pakiecie Polsat Sport premium mecze LE na żywo

by - 03 lipca

Liga Mistrzów UEFA w pakiecie w Cyfrowym Polsacie

Od wczoraj Cyfrowy Polsat udostępnił nowy pakiet sportowy Polsat Sport premium. W nim wszystkie mecze na żywo. 

Nowy pakiet Polsat Sport Premium składa się 2 kanałów w jakości Super HD - Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 - oraz 4 serwisów telewizyjnych premium w systemie PPV bez dodatkowych opłat.
Pakiet Polsat Sport Premium w nowych ofertach promocyjnych jest dostępny w zestawach z pakietami podstawowymi Cyfrowego Polsatu w cenach już od 50 zł/mies., np.:

  • Pakiety Rodzinny HD + Cinemax HD + Polsat Sport Premium za 50 zł, na start przez pierwsze 2 miesiące bez opłat;
  • Pakiety Rodzinny HD + Cinemax HD + Eleven Sports HD + Polsat Sport Premium - w cenie 60 zł, na start przez 2 pierwsze miesiące bez opłat;
  • Pakiety Familijny Max HD + Film HD + Cinemax HD + Sport HD + Eleven Sports HD + Polsat Sport Premium - w cenie 80 zł/mies., a przez 2 pierwsze miesiące bez opłat;
  • Oferta Premium Max wraz z pakietem Polsat Sport Premium (łącznie 172 kanały, w tym pełna oferta sportowa) - w cenie 110 zł/mies., na start przez pierwsze 3 miesiące bez opłat.
Z wybranymi ofertami z pakietem Polsat Sport Premium i minimalnym zobowiązaniem miesięcznym od 70 zł oficjalna replika piłki Ligi Mistrzów UEFA gratis. 

W ramach programu smartDOM wszystkie nowe oferty promocyjne z pakietem Polsat Sport Premium są o 10 zł tańsze.
Nadawca przygotował również specjalne studio. Zaprojektowane specjalnie z myślą o rozgrywkach Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA, o powierzchni 700 m2, ze ścianą wideo o rozdzielczości 4x4K, oprawą wizualną realizowaną z wykorzystaniem nowoczesnych technologii - rozszerzonej rzeczywistości (AR) i modeli 3D.

Mecze na żywo również będą dostępne w telewizji internetowej Ipla.tv

Pakiet IPLA POLSAT SPORT PREMIUM będzie można kupić w dwóch wariantach:
  • obejmującym cały sezon 2018/2019 Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA - w cenie 360 zł, 
  • zapewniającym 7-dniowy dostęp do meczów Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA - w cenie 40 zł.

Wcześniejsze posty

0 komentarze