Znamy drużyny, które mogą być rywalami polskich drużyn w I rundzie eliminacji!

18 czerwca
Watch the Europa League draws on Monday

UEFA podała podział na grupy przed losowaniem I rundy eliminacji LE. Losowanie odbędzie się w środę o godzinie 13:00, ale już dziś możemy poznać potencjalnych rywali Górnika Zabrze i Lecha Poznań!

Górnik Zabrze będzie losowany z grupy 4, natomiast Lech Poznań z grupy 8. Oba nasze zespoły są w gronie drużyn rozstawionych w ramach losowania I rundy eliminacji LE, więc teoretycznie rywale powinni być słabsi. Kogo trafią polskie zespoły? 

Grupa 1
1 Žalgiris Wilno (LTU)
2 Molde (NOR)
3 Kalju Nõmme (EST)
4 Fola Esch (LUX)
5 Sławia Sofia (BUL)
_________________________________________
6 Glenavon (NIR)
7 Birkirkara (MLT) / KÍ Klaksvík (FRO)
8 Europa (GIB) / Prisztina (KOS)
9 Ilves Tampere (FIN)
10 Stjarnan (ISL)

Grupa 2

1 Domžale (SVN)
2 Gabala (AZE)
3 Dinamo Tbilisi (GEO)
4 Rangers (SCO)
5 Apollon Limassol (CYP)
________________________________
6 Progrès Niederkorn (LUX)
7 Široki Brijeg (BIH)
8 Shkupi (MKD)
9 Stumbras (LTU)
10 Dunajská Streda (SVK)

Grupa 3

1 Maribor (SVN)
2 Trenčín (SVK)
3 Viitorul (ROU)
4 Neftçi (AZE)
5 Toboł Kostanaj (KAZ)
__________________________________

6 Budućnost Podgorica (MNE)
7 Partizani Tirana (ALB)
8 Újpest (HUN)
9 Samtredia (GEO)
10 Racing Union (LUX)

Grupa 4

1 Górnik Zabrze (POL)
2 Vardar (MKD)
3 Dinamo Mińsk (BLR)
4 Spartak Subotica (SRB)
5 OFK Titograd (MNE)
_____________________________________________

6 Pjunik (ARM)
7 Zaria Balti (MDA)
8 Coleraine (NIR)
9 B36 Tórshavn (FRO) / St Joseph’s (GIB)
10 Derry City (IRL)

Grupa 5

1 Hafnarfjördur (ISL)
2 Nordsjælland (DEN)
3 AIK (SWE)
4 Ventspils (LVA)
5 Szachtior Soligorsk (BLR)
________________________________

6 Cliftonville (NIR)
7 Lahti (FIN)
8 Luftëtari (ALB)
9 Connah’s Quay (WAL)
10 Shamrock Rovers (IRL)

Grupa 6

1 Osijek (CRO)
2 Maccabi Tel Awiw (ISR)
3 FK Sarajewo (BIH)
4 Anorthosis Famagusta (CYP)
5 Kajrat Ałmaty (KAZ)
_________________________________________

6 Ferencváros (HUN)
7 Petrocub (MDA)
8 Laçi (ALB)
9 Engordany (AND) / Folgore (SMR)
10 Bananc (ARM)

Grupa 7

1 Partizan Belgrad (SRB)
2 Slovan Bratislava (SVK)
3 Keşla (AZE)
4 CSKA Sofia (BUL)
5 Rabotnicki (MKD)
________________________________

6 Milsami Orhei (MDA)
7 Rudar Pljevlja (MNE)
8 Riga (LVA)
9 Budapest Honvéd (HUN)
10 Balzan (MLT)

Grupa 8

1 Lech Poznań (POL)
2 Beitar Jerozolima (ISR)
3 Radnički Niš (SRB)
4 Lewski Sofia (BUL)
5 Irtysz (KAZ)
6 Željezničar (BIH)
________________________________________________

7 Chichura Saczchere (GEO)
8 Vaduz (LIE)
9 Trans Narva (EST)
10 Cefn Druids (WAL) / Trakai (LTU)
11 Gandzasar Kapan (ARM)
12 UE Sant Julià (AND) / Gzira United (MLT)

Grupa 9

1 Rudar Velenje (SVN)
2 Dundalk (IRL)
3 Hibernian (SCO)
4 Sarpsborg (NOR)
5 Häcken (SWE)
6 København (DEN)
_________________________________________

7 Levadia Tallinn (EST)
8 ÍBV (ISL)
9 KuPS Kuopio (FIN)
10 Liepāja (LVA)
11 Tre Fiori (SMR) / Bala Town (WAL)
12 NSÍ Runavík (FRO)

Nowszy post Starszy post Strona główna