Kwalifikacja do LE 2018/2019 (4)

02 czerwca
Podobny obraz

Dziś przedstawiam Wam ostateczną i kompletną listę drużyn, które zagrają w przyszłorocznych eliminacjach do Ligi Europejskiej. Zakończyły się rozgrywki na Gibraltarze i na Węgrzech. Poznaliśmy zdobywców pucharu Słowenii i Czarnogóry. 


Na podstawie rozstrzygnięć na krajowych podwórkach w europejskich ligach i krajowych pucharach przedstawiam Wam zestawienie drużyn, które zagrają w przyszłorocznej edycji LE.

Dla wyjaśnienia - wstawiam tylko drużyny, które na 100 procent zagrają w odpowiedniej rundzie eliminacji bądź fazie grupowej. Warto wiedzieć, że pewne drużyny zakwalifikowały się już do eliminacji LE, ale ich udział w poszczególnej rundzie zależy jeszcze albo od rozstrzygnięć w lidze, albo w krajowym pucharze. Pogrubioną czcionką ekipy, które dołączyły do zestawienia.

Runda preeliminacyjna 

Trakai (Litwa) 
Cefn Druids (Walia) 
Tre Fiori (San Marino)
Gżira United (Malta)  
KÍ Klaksvík (Wyspy Owcze)  
Engordany (Andorra)  
Prishtina (Kosowo)
Birkirkara (Malta)  
B36 Tórshavn (Wyspy Owcze)  
Sant Julià (Andorra)
Bala Town (Walia)
Folgore (San Marino)
Europa FC (Gibraltar)
St. Josephs (Gibraltar)

I runda eliminacji

Osijek (Chorwacja) 
CSKA Sofia (Bułgaria) 
Stjarnan (Islandia)
Rabotnički (Macedonia)
Viitorul Constanța (Rumunia) 
FH (Islandia) 
FCI Levadia (Estonia)
Nordsjælland (Dania) 
KuPS (Finlandia)
Nõmme Kalju (Estonia)
Partizan (Serbia) 
Spartak Subotica (Serbia)
Ilves (Finlandia) 
Narva Trans (Estonia)
Dinamo Minsk (Białoruś) 
Radnički Niš (Serbia)
Lahti (Finlandia) 
Shakhtyor Soligorsk (Białoruś) 
Kairat (Kazachstan) 
Luftëtari (Albania) 
Budućnost Podgorica (Czarnogóra)
Lech Poznań (Polska) 
Irtysh Pavlodar (Kazachstan) 
Laçi (Albania) 
Górnik Zabrze (Polska) 
Tobol (Kazachstan)
Partizani (Albania)
Gandzasar Kapan (Armenia)
AIK (Szwecja) 
Dundalk (Irlandia) 
Banants (Armenia)
BK Häcken (Szwecja) 
Domžale (Słowenia) 
Shamrock Rovers (Irlandia) 
Pyunik (Armenia)
Maccabi Tel Aviv (Izrael) 
Derry City (Irlandia)
Beitar Jerusalem (Izrael) 
Slovan Bratislava (Słowacja) 
Željezničar (BiH) 
Progrès Niederkorn (Luksemburg)
Rangers (Szkocja) 
DAC Dunajská Streda (Słowacja) 
Sarajevo (BiH) 
Fola Esch (Luksemburg)
Hibernian (Szkocja) 
Široki Brijeg (BiH) 
Coleraine (Irlandia Płn.)
Apollon Limassol (Cypr) 
Vaduz (Liechtenstein) 
Chikhura Sachkhere (Gruzja) 
Glenavon (Irlandia Płn.)
Anorthosis Famagusta (Cypr) 
Dinamo Tbilisi (Gruzja) 
Cliftonville (Irlandia Płn.)
Molde (Norwegia) 
Samtredia (Gruzja) 
Stumbras (Litwa)
Sarpsborg 08 (Norwegia)  
Liepāja (Łotwa) 
Žalgiris (Litwa)
Riga FC (Łotwa) 
Balzan (Malta)
Gabala (Azerbejdżan) 
Milsami Orhei (Mołdawia) 
Ventspils (Łotwa) 
Connah's Quay Nomads (Walia)
Neftçi Baku (Azerbejdżan) 
Petrocub Hîncești (Mołdawia) 
NSÍ Runavík (Wyspy Owcze)
Slavia Sofia (Bułgaria) 
ÍBV (Islandia) 
Vardar (Macedonia)
FC Kopenhaga (Dania)
Keshla FK (Azerbejdżan)
Lewski Sofia (Bułgaria)
Maribor (Słowenia)
Rudar Velenje (Słowenia)
 Trencin (Słowacja)
Ujpest (Węgry)
Ferencvaros (Węgry)
Honved Budapeszt (Węgry)
Zaria Balti (Mołdawia)
FK Shkupi (Macedonia)
Mladost Podgorica (Czarnogóra)
Grbalj (Czarnogóra)
Racing FC (Luksemburg)

II runda eliminacji 

Sevilla (Hiszpania) 
Atromitos (Grecja)
RB Leipzig (Niemcy) 
Asteras Tripolis (Grecja)
Burnley (Anglia) 
LASK Linz (Austria)
Atalanta (Włochy) 
Admira Wacker Mödling (Austria)
Bordeaux (Francja) 
Ufa (Rosja)
Rio Ave (Portugalia)
Dynamo Brest (Białoruś)
Mariupol (Ukraina) 
Jagiellonia Białystok (Polska)
Djurgårdens IF (Szwecja)
Beşiktaş (Turcja) 
Hapoel Haifa (Izrael)
Aberdeen (Szkocja)
St. Gallen (Szwajcaria) 
AEK Larnaca (Cypr)
AZ (Holandia) 
Lillestrøm (Norwegia)
Vitesse (Holandia)
Hajduk Split (Chorwacja)
Steaua Bukareszt (Rumunia)
Genk (Belgia)
Sparta Praga (Czechy)

III runda eliminacji 

Zenit (Rosja)
Sporting Braga (Portugalia)
Zoria Ługańsk (Ukraina)
Gent (Belgia)
Basaksehir (Turcja)
Feyenoord (Holandia)
Olympiakos Pireus (Grecja)
Rapid Wiedeń (Austria)
Brondby (Dania) 
Sigma Ołomuniec (Czechy)
FC Luzern (Szwajcaria)
HNK Rijeka (Chorwacja)
Universitatea Craiova (Rumunia)

Faza grupowa 

Villarreal (Hiszpania)
Real Betis (Hiszpania)
Eintracht Frankfurt (Niemcy)
Bayer Leverkusen (Niemcy)
Chelsea Londyn (Anglia)
Arsenal Londyn (Anglia)
Lazio Rzym (Włochy)
AC Milan (Włochy)
Olympique Marsylia (Francja)
Rennes (Francja)
Krasnodar (Rosja)
Sporting Lizbona (Portugalia)
Vorskla Połtawa (Ukraina)
Anderlecht Bruksela (Belgia)
Akhisar Belediyespor (Turcja)
FK Jabłonec (Czechy)
FC Zurich (Szwajcaria)

Nowszy post Starszy post Strona główna