Lech już zaplanował przygotowania

28 maja
Znalezione obrazy dla zapytania lech poznań

14 czerwca piłkarze Lecha Poznań rozpoczną przygotowania do nowego sezonu. Po blisko czterech tygodniach przerwy spotkają się przy Bułgarskiej, a kilka dni później wyjadą na zgrupowanie. W trakcie okresu przygotowawczego Kolejorz rozegra cztery sparingi.

Kolejorz przygotowania do nowych rozgrywek rozpocznie na własnych obiektach. Po czterech dniach wyjedzie na dwunastodniowy obóz, który odbędzie się w Hotelu Remes w Opalenicy. Trzecia drużyna ekstraklasy wróci do ośrodka, w którym przygotowywała się przed rokiem. Tym razem jednak zgrupowanie będzie dwukrotnie dłuższe i potrwa do 30 czerwca.

Po powrocie z Opalenicy poznaniacy będą trenowali na własnych obiektach. Będzie to dla nich ostatni etap przygotowań do powrotu do gry o stawkę. Pierwsze takie spotkanie rozegrają 12 lipca w pierwszej rundzie eliminacji Ligi Europy. Tydzień później rewanż, a po kilku dniach zainaugurują nowy sezon ekstraklasy.

W ramach przygotowań do sezonu poznaniacy rozegrają cztery mecze kontrolne. Póki co znani są trzej sparingpartnerzy. Na początku przygotowań Kolejorz zmierzy się z Wartą Poznań. Ostatniego dnia obozu zagra z mistrzem Izraela, Hapoelem Beer Szewa. To zespół, z którym lechici grali już przed rokiem, a mecz został rozegrany przy Bułgarskiej. Podobnie będzie w tym roku. Trzecim znanym rywalem jest cypryjski AEK Larnaka.

Trwają natomiast poszukiwania rywala, z którymi podopieczni trenera Ivana Djurdjevicia zagrają 27 czerwca.

PLAN PRZYGOTOWAŃ:

14 czerwca - początek przygotowań
18-30 czerwca - zgrupowanie w Opalenicy
23 czerwca - Warta Poznań (Opalenica)
27 czerwca - sparing do potwierdzenia (Opalenica)
30 czerwca - sparing z Hapoelem Beer Szewa (Poznań)
1-11 lipca - treningi w Poznaniu
7 lipca - sparing z AEK Larnaka (Opalenica)
12 lipca - pierwszy mecz w I rundzie eliminacji Ligi Europy

źródło: www.lechpoznan.pl

Nowszy post Starszy post Strona główna