Lech już zaplanował przygotowania

by - 28 maja

Znalezione obrazy dla zapytania lech poznań

14 czerwca piłkarze Lecha Poznań rozpoczną przygotowania do nowego sezonu. Po blisko czterech tygodniach przerwy spotkają się przy Bułgarskiej, a kilka dni później wyjadą na zgrupowanie. W trakcie okresu przygotowawczego Kolejorz rozegra cztery sparingi.

Kolejorz przygotowania do nowych rozgrywek rozpocznie na własnych obiektach. Po czterech dniach wyjedzie na dwunastodniowy obóz, który odbędzie się w Hotelu Remes w Opalenicy. Trzecia drużyna ekstraklasy wróci do ośrodka, w którym przygotowywała się przed rokiem. Tym razem jednak zgrupowanie będzie dwukrotnie dłuższe i potrwa do 30 czerwca.

Po powrocie z Opalenicy poznaniacy będą trenowali na własnych obiektach. Będzie to dla nich ostatni etap przygotowań do powrotu do gry o stawkę. Pierwsze takie spotkanie rozegrają 12 lipca w pierwszej rundzie eliminacji Ligi Europy. Tydzień później rewanż, a po kilku dniach zainaugurują nowy sezon ekstraklasy.

W ramach przygotowań do sezonu poznaniacy rozegrają cztery mecze kontrolne. Póki co znani są trzej sparingpartnerzy. Na początku przygotowań Kolejorz zmierzy się z Wartą Poznań. Ostatniego dnia obozu zagra z mistrzem Izraela, Hapoelem Beer Szewa. To zespół, z którym lechici grali już przed rokiem, a mecz został rozegrany przy Bułgarskiej. Podobnie będzie w tym roku. Trzecim znanym rywalem jest cypryjski AEK Larnaka.

Trwają natomiast poszukiwania rywala, z którymi podopieczni trenera Ivana Djurdjevicia zagrają 27 czerwca.

PLAN PRZYGOTOWAŃ:

14 czerwca - początek przygotowań
18-30 czerwca - zgrupowanie w Opalenicy
23 czerwca - Warta Poznań (Opalenica)
27 czerwca - sparing do potwierdzenia (Opalenica)
30 czerwca - sparing z Hapoelem Beer Szewa (Poznań)
1-11 lipca - treningi w Poznaniu
7 lipca - sparing z AEK Larnaka (Opalenica)
12 lipca - pierwszy mecz w I rundzie eliminacji Ligi Europy

źródło: www.lechpoznan.pl

Wcześniejsze posty

0 komentarze