Kwalifikacja do LE 2018/2019 (2)

25 maja
Podobny obraz

Drugi raz zapraszam Was do podsumowania kwalifikacji do LE 2018/2019. Przedwczoraj byliśmy świadkami kilku rozstrzygnięć w krajowych pucharach, a wczoraj poznaliśmy ostatni zespół z Bułgarii, wydarzenia te przełożyły się na awans do poszczególnych rund eliminacji do LE 2018/2019. Zapraszam do zapoznania się z zestawieniem drużyn. 

Na podstawie rozstrzygnięć na krajowych podwórkach w europejskich ligach i krajowych pucharach przedstawiam Wam zestawienie drużyn, które zagrają w przyszłorocznej edycji LE.

Dla wyjaśnienia - wstawiam tylko drużyny, które na 100 procent zagrają w odpowiedniej rundzie eliminacji bądź fazie grupowej. Warto wiedzieć, że pewne drużyny zakwalifikowały się już do eliminacji LE, ale ich udział w poszczególnej rundzie zależy jeszcze albo od rozstrzygnięć w lidze, albo w krajowym pucharze. Pogrubioną czcionką ekipy, które dołączyły do zestawienia.

Runda preeliminacyjna 

Trakai (Litwa) 
Cefn Druids (Walia) 
Tre Fiori (San Marino)
Gżira United (Malta)  
KÍ Klaksvík (Wyspy Owcze)  
Engordany (Andorra)  
Prishtina (Kosowo)
Birkirkara (Malta)  
B36 Tórshavn (Wyspy Owcze)  
Sant Julià (Andorra)
Bala Town (Walia)
Folgore (San Marino)
(Gibraltar)
(Gibraltar)

I runda eliminacji

Osijek (Chorwacja) 
CSKA Sofia (Bułgaria) 
Stjarnan (Islandia)
Rabotnički (Macedonia)
Viitorul Constanța (Rumunia) 
FH (Islandia) 
FCI Levadia (Estonia)
Nordsjælland (Dania) 
KuPS (Finlandia)
Nõmme Kalju (Estonia)
Partizan (Serbia) 
Spartak Subotica (Serbia)
Ilves (Finlandia) 
Narva Trans (Estonia)
Dinamo Minsk (Białoruś) 
Radnički Niš (Serbia)
Lahti (Finlandia) 
Shakhtyor Soligorsk (Białoruś) 
Kairat (Kazachstan) 
Luftëtari (Albania) 
Budućnost Podgorica (Czarnogóra)
Lech Poznań (Polska) 
Irtysh Pavlodar (Kazachstan) 
Laçi (Albania) 
Górnik Zabrze (Polska) 
Tobol (Kazachstan)
Partizani (Albania)
Gandzasar Kapan (Armenia)
AIK (Szwecja) 
Dundalk (Irlandia) 
Banants (Armenia)
BK Häcken (Szwecja) 
Domžale (Słowenia) 
Shamrock Rovers (Irlandia) 
Pyunik (Armenia)
Maccabi Tel Aviv (Izrael) 
Derry City (Irlandia)
Beitar Jerusalem (Izrael) 
Slovan Bratislava (Słowacja) 
Željezničar (BiH) 
Progrès Niederkorn (Luksemburg)
Rangers (Szkocja) 
DAC Dunajská Streda (Słowacja) 
Sarajevo (BiH) 
Fola Esch (Luksemburg)
Hibernian (Szkocja) 
Široki Brijeg (BiH) 
Coleraine (Irlandia Płn.)
Apollon Limassol (Cypr) 
Vaduz (Liechtenstein) 
Chikhura Sachkhere (Gruzja) 
Glenavon (Irlandia Płn.)
Anorthosis Famagusta (Cypr) 
Dinamo Tbilisi (Gruzja) 
Cliftonville (Irlandia Płn.)
Molde (Norwegia) 
Samtredia (Gruzja) 
Stumbras (Litwa)
Sarpsborg 08 (Norwegia)  
Liepāja (Łotwa) 
Žalgiris (Litwa)
Riga FC (Łotwa) 
Balzan (Malta)
Gabala (Azerbejdżan) 
Milsami Orhei (Mołdawia) 
Ventspils (Łotwa) 
Connah's Quay Nomads (Walia)
Neftçi Baku (Azerbejdżan) 
Petrocub Hîncești (Mołdawia) 
NSÍ Runavík (Wyspy Owcze)
Slavia Sofia (Bułgaria) 
ÍBV (Islandia) 
Vardar (Macedonia)
(Dania)
(Azerbejdżan)
(Bułgaria)
(Słowenia)
(Słowenia)
(Słowacja)
Ujpest (Węgry)
(Węgry)
(Węgry)
Zaria Balti (Mołdawia)
FK Shkupi (Macedonia)
(Czarnogóra)
(Czarnogóra)
(Luksemburg)

II runda eliminacji 

Sevilla (Hiszpania) 
Atromitos (Grecja)
RB Leipzig (Niemcy) 
Asteras Tripolis (Grecja)
Burnley (Anglia) 
LASK Linz (Austria)
Atalanta (Włochy) 
Admira Wacker Mödling (Austria)
Bordeaux (Francja) 
Ufa (Rosja)
Rio Ave (Portugalia)
Dynamo Brest (Białoruś)
Mariupol (Ukraina) 
Jagiellonia Białystok (Polska)
Djurgårdens IF (Szwecja)
Beşiktaş (Turcja) 
Hapoel Haifa (Izrael)
Aberdeen (Szkocja)
St. Gallen (Szwajcaria) 
AEK Larnaca (Cypr)
AZ (Holandia) 
Lillestrøm (Norwegia)
Vitesse (Holandia)
Hajduk Split (Chorwacja)
(Rumunia)
(Belgia)
(Czechy)

III runda eliminacji 

Zenit (Rosja)
Sporting Braga (Portugalia)
Zoria Ługańsk (Ukraina)
Gent (Belgia)
Basaksehir (Turcja)
Feyenoord (Holandia)
Olympiakos Pireus (Grecja)
Rapid Wiedeń (Austria)
Brondby (Dania) 
(Czechy)
(Szwajcaria)
HNK Rijeka (Chorwacja)
(Rumunia)

Faza grupowa 

Villarreal (Hiszpania)
Real Betis (Hiszpania)
Eintracht Frankfurt (Niemcy)
Bayer Leverkusen (Niemcy)
Chelsea Londyn (Anglia)
Arsenal Londyn (Anglia)
Lazio Rzym (Włochy)
AC Milan (Włochy)
Olympique Marsylia (Francja)
Rennes (Francja)
Krasnodar (Rosja)
Sporting Lizbona (Portugalia)
Vorskla Połtawa (Ukraina)
Anderlecht Bruksela (Belgia)
Akhisar Belediyespor (Turcja)
(Czechy)
(Szwajcaria)

Nowszy post Starszy post Strona główna