Sędziowie 5 kolejki fazy grupowej LE

20 listopada


Dziś poznaliśmy składy sędziowskie wszystkim spotkań 5 kolejki fazy grupowej LE. Są też polskie akcenty.

FK Astana - Villarreal CF
Referee: Gediminas Mažeika (LTU)
Assistant Referee 1: Vytautas Šimkus (LTU)
Assistant Referee 2: Vytenis Kazlauskas (LTU)
Additional Assistant Referee 1: Manfredas Lukjancukas (LTU)
Additional Assistant Referee 2: Robertas Valikonis (LTU)
Fourth Official: Dovydas Sužiedėlis (LTU)
UEFA Referee Observer: Miroslav Vitković (CRO)
UEFA Delegate: Scilla Gennaro (ITA)

Group F, 23 November 2017, 19:00 CET
Stadion Lokomotiv, Moskov (RUS)
Lokomotiv Moskva - FC København
Referee: Javier Estrada Fernández (ESP)
Assistant Referee 1: Miguel Martínez Munuera (ESP)
Assistant Referee 2: Teodoro Sobrino Magán (ESP)
Additional Assistant Referee 1: Jesús Gil Manzano (ESP)
Additional Assistant Referee 2: Ricardo De Burgos Bengoetxea (ESP)
Fourth Official: Javier Aguilar Rodríguez (ESP)
UEFA Referee Observer: Andrejs Sipailo (LVA)
UEFA Delegate: Charles Schaack (LUX)

Group G, 23 November 2017, 19:00 CET
Stadion Města Plzně, Plzeň (CZE)
FC Viktoria Plzeň - FCSB
Referee: Ivan Bebek (CRO)
Assistant Referee 1: Goran Pataki (CRO)
Assistant Referee 2: Miro Grgić (CRO)
Additional Assistant Referee 1: Mario Zebec (CRO)
Additional Assistant Referee 2: Goran Gabrilo (CRO)
Fourth Official: Ivica Modrić (CRO)
UEFA Referee Observer: Kaj Østergaard (DEN)
UEFA Delegate: Mark Evans (WAL)

Group G, 23 November 2017, 19:00 CET
Luzern Arena, Lucerne (SUI)
FC Lugano - Hapoel Beer-Sheva
Referee: Harald Lechner (AUT)
Assistant Referee 1: Andreas Heidenreich (AUT)
Assistant Referee 2: Maximilian Kolbitsch (AUT)
Additional Assistant Referee 1: Alexander Harkam (AUT)
Additional Assistant Referee 2: Julian Weinberger (AUT)
Fourth Official: Andreas Staudinger (GER)
UEFA Referee Observer: Nikolay Ivanov (RUS)
UEFA Delegate: Claus Christensen (DEN)

Group H, 23 November 2017, 19:00 CET
RheinEnergieStadion, Cologne (GER)
1. F Köln 01/07 - Arsenal FC
Referee: Vladislav Bezborodov (RUS)
Assistant Referee 1: Valeri Danchenko (RUS)
Assistant Referee 2: Maksim Gavrilin (RUS)
Additional Assistant Referee 1: Kirill Levnikov (RUS)
Additional Assistant Referee 2: Igor Fedotov (RUS)
Fourth Official: Aleksei Lunev (RUS)
UEFA Referee Observer: Stefan Messner (AUT)
UEFA Delegate: Adonis Prokopíou (CYP)

Group H, 23 November 2017, 19:00 CET
Borisov Arena, Borisov (BLR)
BATE Borisov - FK Crvena Zvezda
Referee: Svein Oddvar Moen (NOR)
Assistant Referee 1: Kim Thomas Haglund (NOR)  
Assistant Referee 2: Magnus Lundberg (NOR)
Additional Assistant Referee 1: Tore Hansen (NOR)
Additional Assistant Referee 2: Espen Eskås (NOR)
Fourth Official: Jan Erik Engan (NOR)
UEFA Referee Observer: Raymond Ellingham (WAL)
UEFA Delegate: Boris Stankov (BUL)

Group I, 23 November 2017, 19:00 CET
Stadion Salzburg, Salzburg (AUT)
FC Salzburg - Vitória SC
Referee: Andrew Dallas (SCO)
Assistant Referee 1: Graeme Stewart (SCO)
Assistant Referee 2: Jordan Stokoe (SCO)
Additional Assistant Referee 1: Donald Robertson (SCO)
Additional Assistant Referee 2: Nicholas Walsh (SCO)
Fourth Official: Alastair Mather (SCO)
UEFA Referee Observer: Eugen Strigel (GER)
UEFA Delegate: Artur Azaryan (ARM)

Group I, 23 November 2017, 19:00 CET
Konya Büyükşehir Belediye Stadium, Konya (TUR)
Konyaspor Kulübü - Olympique de Marseille 
Referee: Sergei Karasev (RUS)
Assistant Referee 1: Anton Averianov (RUS)
Assistant Referee 2: Tikhon Kalugin (RUS)
Additional Assistant Referee 1: Sergei Lapochkin (RUS)
Additional Assistant Referee 2: Sergei Ivanov (RUS)
Fourth Official: Igor Demeshko (RUS)
UEFA Referee Observer: Domenico Messina (ITA)
UEFA Delegate: Kris Bellon (BEL)

Group J, 23 November 2017, 19:00 CET
Estadio de San Mamés, Bilbao (ESP)
Athletic Club  - Hertha BSC 
Referee: Paolo Tagliavento (ITA)
Assistant Referee 1: Alessandro Costanzo (ITA)
Assistant Referee 2: Matteo Passeri (ITA)
Additional Assistant Referee 1: Paolo Valeri (ITA)
Additional Assistant Referee 2:  Marco Guida (ITA)
Fourth Official: Elenito Giovanni Di Liberatore (ITA)
UEFA Referee Observer: Vladimir Antonov (MDA)
UEFA Delegate: Scott Struthers (SCO)

Group J, 23 November 2017, 19:00 CET
Jämtkraft Arena, Östersund (SWE)
Östersunds FK - FC Zorya
Referee: Kevin Blom (NED)
Assistant Referee 1: Rob van de Ven (NED)
Assistant Referee 2: Charles Schaap (NED)
Additional Assistant Referee 1: Siemen Mulder (NED)
Additional Assistant Referee 2: Allard Lindhout (NED) 
Fourth Official: Hessel Steegstra (NED)
UEFA Referee Observer: Stefano Podeschi (SMR)
UEFA Delegate: Roxana Berceanu (ROU)

Group K, 23 November 2017, 19:00 CET
Stadio Olimpico, Rome (ITA)
SS Lazio - SBV Vitesse
Referee: Ali Palabıyık (TUR)
Assistant Referee 1: Çem Satman (TUR)
Assistant Referee 2: Serkan Olguncan (TUR)
Additional Assistant Referee 1: Halil Umut Meler (TUR)
Additional Assistant Referee 2: Barış Şimşek (TUR)
Fourth Official: Ceyhun Sesigüzel (TUR)
UEFA Referee Observer: Peter Fröjdfeldt (SWE)
UEFA Delegate: José Guilherme Aguiar (POR)

Group K, 23 November 2017, 19:00 CET
Stade de Nice, Nice (FRA)
OGC Nice - SV Zulte Waregem
Referee:  Luca Banti (ITA)
Assistant Referee 1: Andrea Crispo (ITA)
Assistant Referee 2: Fabiano Preti (ITA)
Additional Assistant Referee 1: Massimiliano Irrati (ITA)
Additional Assistant Referee 2: Daniele Doveri (ITA)
Fourth Official: Filippo Meli (ITA)
UEFA Referee Observer: Erol Ersoy (TUR)
UEFA Delegate: Oleg Harlamov (EST)

Group L, 23 November 2017, 19:00 CET
Lerkendal Stadion, Trondheim (NOR)
Rosenborg BK - Real Sociedad
Referee: Daniel Stefański (POL)
Assistant Referee 1: Marcin Boniek (POL)
Assistant Referee 2: Dawid Igor Golis (POL)
Additional Assistant Referee 1: Bartosz Frankowski (POL)
Additional Assistant Referee 2: Zbigniew Dobrynin (POL)
Fourth Official: Krzysztof Myrmus (POL)
UEFA Referee Observer: Boško Jovanetić (SRB)
UEFA Delegate: Kieran O'Connor (WAL)

Group L, 23 November 2017, 19:00 CET
St. Petersburg Stadion, St. Petersburg (RUS)
FC Zenit - FK Vardar 
Referee: Bart Vertenten (BEL)
Assistant Referee 1: Rien Vanyzere (BEL)
Assistant Referee 2: Thibaud Nijssen (BEL)
Additional Assistant Referee 1: Lawrence Visser (BEL)
Additional Assistant Referee 2: Bram Van Driessche (BEL)
Fourth Official: Yves De Neve (BEL)
UEFA Referee Observer: Miroslav Liba (CZE)
UEFA Delegate: Bernhard Neuhold (AUT)

Group A, 23 November 2017, 21:05 CET
Netanya Municipal Stadium, Netanya (ISR)
Maccabi Tel-Aviv - SK Slavia Praha
Referee: István Kovács (ROU)
Assistant Referee 1: Vasile Florin Marinescu (ROU)
Assistant Referee 2: Ovidiu Artene (ROU)
Additional Assistant Referee 1: Ionuț Marius Avram (ROU)
Additional Assistant Referee 2: Horatiu Fesnic (ROU)
Fourth Official: Alexandru Cerei (ROU)
UEFA Referee Observer: Manuel Enrique Mejuto González (ESP)
UEFA Delegate: Vasko Dojčinovski (MKD)

Group B, 23 November 2017, 21:05 CET
Stadion FK Partizan, Belgrade (SRB)
FK Partizan - BSC Young Boys 
Referee: Tamás Bognár (HUN)
Assistant Referee 1: Balázs Buzás (HUN)
Assistant Referee 2: Theodoros Georgiou (HUN)
Additional Assistant Referee 1: Ádám Farkas (HUN)
Additional Assistant Referee 2: Péter Solymosi (HUN
Fourth Official: Péter Kóbor (HUN)
UEFA Referee Observer: Alfredo Trentalange (ITA)
UEFA Delegate: Emil Ubias (CZE)

Group B, 23 November 2017, 21:05 CET
Elbasan Arena, Elbasan (ALB)
KS Skënderbeu - FC Dynamo Kyiv
Referee: Oliver Drachta (AUT)
Assistant Referee 1: Roland Brandner (AUT)
Assistant Referee 2: Stefan Kühr (AUT)
Additional Assistant Referee 1: Manuel Schüttengruber (AUT)
Additional Assistant Referee 2: Dieter Muckenhammer (AUT)
Fourth Official: Roland Riedel (AUT)
UEFA Referee Observer: Rodger Gifford (WAL)
UEFA Delegate: Ionel Piscanu (ROU)

Group C, 23 November 2017, 21:05 CET
Estádio Municipal de Braga, Braga (POR)
Sporting Braga - 1899 Hoffenheim 
Referee: Andre Marriner (ENG)
Assistant Referee 1: Stephen Child (ENG)
Assistant Referee 2: Lee Betts (ENG)
Additional Assistant Referee 1: Robert Madley (ENG)
Additional Assistant Referee 2: Kevin Friend (ENG) 
Fourth Official: Ian Hussin (ENG)
UEFA Referee Observer: Charles Agius (MLT)
UEFA Delegate: Rudolf Zavrl (SVN)

Group C, 23 November 2017, 21:05 CET
Ludogorets Arena, Razgrad (BUL)
PFC Ludogorets - İstanbul Başakşehir
Referee: Miroslav Zelinka (CZE)
Assistant Referee 1: Ondřej Pelikán (CZE)
Assistant Referee 2: Jan Paták (CZE)
Additional Assistant Referee 1: Radek Příhoda (CZE)
Additional Assistant Referee 2: Karel Hrubeš (CZE)
Fourth Official: Jiří Moláček (CZE)
UEFA Referee Observer: Kaj Natri (FIN)
UEFA Delegate: Jovan Šurbatović (SRB)

Group D, 23 November 2017, 21:05 CET
Olympic Athletic Center of Athens "Spyros Louis", Athens (GRE)
AEK Athens - HNK Rijeka
Referee: Mattias Gestranius (FIN)
Assistant Referee 1: Jan-Peter Aravirta (FIN)
Assistant Referee 2: Mikko Alakare (FIN)
Additional Assistant Referee 1: Antti Munukka (FIN)
Additional Assistant Referee 2: Dennis Antamo (FIN)
Fourth Official: Jukka Honkanen (FIN)
UEFA Referee Observer: Nuno Alexandre Parreira Castro (POR)
UEFA Delegate: John Taylor (SCO)

Group D, 23 November 2017, 21:05 CET
Stadio Giuseppe Meazza, Milan (ITA)
AC Milan - Austria Wien 
Referee: Andris Treimanis (LVA)
Assistant Referee 1: Haralds Gudermanis (LVA)
Assistant Referee 2: Aleksejs Spasjonnikovs (LVA)
Additional Assistant Referee 1: Aleksandrs Golubev (LVA)
Additional Assistant Referee 2: Edgars Malcevs (LVA)
Fourth Official: Raimonds Tatriks (LVA)
UEFA Referee Observer: Neale Barry (ENG)
UEFA Delegate: Ainar Leppänen (EST)

Group E, 23 November 2017, 21:05 CET
Goodison Park, Liverpool (ENG)
Everton FC - Atalanta Bergamasca Calcio
Referee: Jakob Kehlet (DEN)
Assistant Referee 1: Lars Rix (DEN)
Assistant Referee 2: Heine Sørensen (DEN)
Additional Assistant Referee 1: Michael Tykgaard (DEN)
Additional Assistant Referee 2: Jens Maae (DEN)
Fourth Official: Henrik Larsen (DEN)
UEFA Referee Observer: Paulius Malžinskas (LTU)
UEFA Delegate: Rainer Koch (GER)

Group E, 23 November 2017, 21:05 CET
Stade de Lyon, Décines (FRA)
Olympique Lyonnais - Apollon Limassol 
Referee: Paweł Raczkowski (POL)
Assistant Referee 1: Michal Obukowicz (POL)
Assistant Referee 2: Tomasz Listkiewicz (POL)
Additional Assistant Referee 1: Tomasz Musiał (POL)
Additional Assistant Referee 2: Tomasz Kwiatkowski (POL)
Fourth Official: Radosław Siejka (POL)
UEFA Referee Observer: Rien Koopman (NED)
UEFA Delegate: Leonid Kaloshin (RUS)

Group F, 23 November 2017, 21:05 CET
Stadionul Sheriff, Tiraspol (MDA)
FC Sheriff Tiraspol - FC Fastav Zlí
Referee: Ola Hobber Nilsen (NOR)
Assistant Referee 1: Tom Harald Grønevik (NOR)
Assistant Referee 2: Geir Isaksen (NOR)
Additional Assistant Referee 1: Kai Erik Steen (NOR)
Additional Assistant Referee 2: Tom Harald Hagen (NOR)
Fourth Official: Øystein Ytterland (NOR)
UEFA Referee Observer: Stávros Tritsónis (GRE)
UEFA Delegate: Álvaro Albino (POR)
Nowszy post Starszy post Strona główna