Echo weekendu 15

24 października


Wracam do mojego cyklu podsumowującego zmagania drużyn z LE na krajowym podwórku. Co weekend ligowy pojawi się "Echo weekendu", w którym przedstawiam wyniki wszystkich ekip z LE. Zapraszam na przegląd wyników minionego weekendu.

Dziś wracam na stałe do "Echa weekendu". Co tydzień w poniedziałek lub wtorek będę podsumowywał zmagania drużyn z LE na krajowym podwórku. Dziś skupimy się na minionym weekendzie.

Zgodnie z podziałem na grupy przedstawiam Wam ligowe wyniki wszystkich ekip z LE oraz zestaw par czwartej kolejki LE.

Grupa A

Ordabasy 2-1 Astana
Hapoel Beer-Sheva 2-1 Maccabi Tel-Aviv
Slavia Praga 1-2 Slo-van Liberec
Villarreal 4-0 Las Palmas

Maccabi v Astana, Slavia v Villarreal

Grupa B

Dynamo Kijów
0-0 Szachtar Donieck
Partizan 3-1 Bačka Palanka
Teuta 1-3 Skënderbeu
Luzern 0-1 Young Boys

Young Boys v Dynamo, Partizan v Skënderbeu

Grupa C

Moreirense 0-1 Braga
Wolfsburg 1-1 Hoffenheim
Beşiktaş 1-1 İstanbul Başakşehir
Ludogorets 4-0 Etar

İstanbul v Hoffenheim, Ludogorets v Braga

Grupa D

AC Milan
0-0 Genoa
AEK Athens 0-1 Atromitos
Austria Wien 0-1 Rapid Wien
Rijeka 1-2 Osijek

Rijeka v Austria Wien, AEK v Milan

Grupa E

Apollon Limassol 1-0 Aris Limassol
Atalanta 1-0 Bologna
Everton 2-5 Arsenal
Troyes 0-5 Lyon

Apollon v Atalanta, Lyon v Everton

Grupa F

København 4-0 AGF
Lokomotiv Moskva 2-0 Krasnodar
Dinamo-Auto Tiraspol 0-4 Sheriff
Zlín 1-5 Mladá Boleslav

København v Zlín, Lokomotiv v Sheriff

Grupa G

FCSB 7-0 Poli Timişoara
Hapoel Beer-Sheva 2-1 Maccabi Tel-Aviv
Sion 2-2 Lugano
Plzeň 3-0 Brno

FCSB v Hapoel, Plzeň v Lugano

Grupa H

Everton 2-5 Arsenal
Dnepr Mogilev 0-2 BATE
Crvena zvezda 2-1 Mladost Lučani
Köln 0-0 Werder Bremen

Arsenal v Crvena zvezda, Köln v BATE

Grupa I

Kayserispor 2-1 Konyaspor
Marseille 2-2 Paris Saint-Germain
Admira 1-1 Salzburg
Vitória SC 3-3 Portimonense

Vitória v Marseille, Salzburg v Konyaspor

Grupa J

Leganés 1-0 Athletic Club
Freiburg 1-1 Hertha Berlin
IFK Göteborg 0-1 Östersund
Illychivets Mariupil 2-5 Zorya Luhansk

Hertha v Zorya, Athletic v Östersund

Grupa K

Lazio 3-0 Cagliari
Nice 1-2 Strasbourg
Heerenveen 0-4 Vitesse
Zulte Waregem 2-5 Waasland-Beveren

Vitesse v Zulte Waregem, Lazio v Nice

Grupa L

Real Sociedad
 1-1 Espanyol
Brann 0-3 Rosenborg
Pobeda 1-0 Vardar
CSKA Moskva 0-0 Zenit

Real Sociedad v Vardar, Rosenborg v Zenit

Nowszy post Starszy post Strona główna