Czas na powrót!

by - 18 października


Dużo czasu minęło od ostatniego mojego wpisu na blogu, ale wreszcie spokojnie mogę zasiąść do pisania o swoich ulubionych rozgrywkach - Lidze Europejskiej. Możecie być spokojni - blog wraca do żywych!


Wielu z Was pewnie zastanawiało się czemu nagle przestałem pisać zarówno na fanpage'u, jak i na blogu. Spore zmiany w życiu prywatnym wpłynęły na ten brak mojej obecności na blogu. Dziś wracam po prawie dwóch miesiącach z nową energią na dzielenie się z Wami informacjami związanych z UEFA Europa League.

Okazja do powrotu jest niezła, bo już jutro będziemy świadkami III kolejki fazy grupowej LE! Pewnie wielu z Was nadal śledzi rozgrywki LE bez zaglądania na bloga, ale są wśród Was tacy co o rozgrywkach LE dowiadywali się głównie z tego bloga. Dla przypomnienia spójrzmy na to co działo się do tej pory w fazie grupowej LE.

W świetnej formie są takie zespoły, jak Dynamo Kijów, Sporting Braga, AC Milan, Steaua Bukareszt, Arsenal Londyn, Ostersund, OGC Nice, Lazio Rzym i Zenit, którzy w dwóch pierwszych kolejkach zgromadzili łącznie 6 pkt.

Poniżej przedstawiam Wam grafikę podsumowującą sytuacje w grupach po pierwszych dwóch kolejkach LE.

Wcześniejsze posty

0 komentarze