Sędziowie rewanżowych spotkań I rundy

04 lipca

Dziś poznaliśmy składy sędziowskie wszystkim rewanżowych spotkań I rundy eliminacji do LE. Są też polskie akcenty w postaci delegatów. 

4 July 2017, 17:45 CET, Hibernians Stadium, Paola (MLT)
Balzan FC (MLT) - Videoton FC (HUN)
Referee: Filip Glova (SVK)
Assistant Referees: Martin Balko (SVK), Peter Kováč (SVK)
Fourth Official: Mário Vlk (SVK)
UEFA Referee Observer: Manuel Enrique Mejuto González (ESP)
UEFA Delegate: Nils Øyvind Fisketjønn (NOR)

4 July 2017, 19:45 CET, Stade Josy Barthel, Luxembourg (LUX)
FC Progrès Niederkorn (LUX) - Rangers FC (SCO)
Referee: Vilhjálmur Alvar Þórarinsson (ISL)
Assistant Referees: Gylfi Már Sigurðsson (ISL), Oddur Helgi Guðmundsson (ISL)
Fourth Official: Ívar Orri Kristjánsson (ISL)
UEFA Referee Observer: Shmuel Shteif (ISR)
UEFA Delegate: Pierino Lardi (SUI)

6 July 2017, 16:00 CET, Tsírio Stádio, Limassol (CYP)
AEL Limassol FC (CYP) - St. Joseph’s FC (GIB)
Referee: Luís Miguel do Nascimento Teixeira (AND)
Assistant Referees: Manuel António Nogueira Fernandes (AND), Hugo Ricardo Jourdan Pereira (AND)
Fourth Official: Pedro Filipe Carvalho Carvalho da Costa (AND)
UEFA Referee Observer: Ioánnis Tsachilídis (GRE)
UEFA Delegate: Michał Listkiewicz (POL)

6 July 2017, 16:00 CET, Stadionul Moldova, Speia (MDA)
FC Dacia Chișinău (MDA) - KF Shkëndija (MKD)
Referee: Peter Kráľovič (SVK)
Assistant Referees: Miroslav Benko (SVK) Gabriel Ádám (SVK)
Fourth Official: Adam Somoláni (SVK)
UEFA Referee Observer: Haim Jakov (ISR)
UEFA Delegate: Targo Kaldoja (EST)

6 July 2017, 17:00 CET, ARVI futbolo arena, Marijampolė (LTU)
FK Sūduva (LTU) - FK Shakhtsior Salihorsk (BLR)
Referee: Donald Robertson (SCO)
Assistant Referees: Douglas Potter (SCO), Stuart Stevenson (SCO)
Fourth Official: Steven McLean (SCO)
UEFA Referee Observer: Niklas á Líðarenda (FRO)
UEFA Delegate: Velid Imamović (BIH)

6 July 2017, 17:00 CET, Almaty Ortalyk Stadion, Almaty (KAZ)
FK Ordabasy Shymkent (KAZ) - NK Široki Brijeg (BIH)
Referee: Zaven Hovhannisyan (ARM)
Assistant Referees: Atom Sevgulyan (ARM), Arman Ghushchyan (ARM)
Fourth Official: Artak Simonyan (ARM)
UEFA Referee Observer: Gudmunder Ingi Jónsson (ISL)
UEFA Delegate: Jevgēņijs Miļevskis (LVA)

6 July 2017, 17:00 CET, Complexul Sportiv Raional Orhei, Orhei (MDA)
FC Milsami Orhei (MDA) - CS Fola Esch (LUX)
Referee: Roomer Tarajev (EST)
Assistant Referees: Neeme Neemlaid (EST), Hannes Reinvald (EST)
Fourth Official: Kristo Külljastinen (EST)
UEFA Referee Observer: Paulius Malžinskas (LTU)
UEFA Delegate: István Huszár (HUN)

6 July 2017, 17:00 CET, Stadion Mladost, Strumica (MKD)
FK Pelister (MKD) - KKS Lech Poznań (POL)
Referee: François Letexier (FRA)
Assistant Referees: Nicolas Danos (FRA), Cyril Mugnier (FRA)
Fourth Official: Mikaël Lesage (FRA)
UEFA Referee Observer: László Vágner (HUN)
UEFA Delegate: Christian Schmölzer (AUT)

6 July 2017, 17:00 CET, Stadiumi Selman Stërmasi, Tirana (ALB)
KF Tirana (ALB) - Maccabi Tel-Aviv FC (ISR)
Referee: Sándor Andó-Szabó (HUN)
Assistant Referees: Zsolt Varga (HUN), Péter Kóbor (HUN)
Fourth Official: Zsolt Szabó (HUN)
UEFA Referee Observer: Nikolay Ivanov (RUS)
UEFA Delegate: Per Svärd (SWE)

6 July 2017, 17:30 CET, Zemgales Olimpiskais centrs, Jelgava (LVA)
FK Jelgava (LVA) - Ferencvárosi TC (HUN)
Referee: Dumitru Muntean (MDA)
Assistant Referees: Andrei Bodean (MDA), Vasile Ermișchin (MDA)
Fourth Official: Piotr Stoianov (MDA)
UEFA Referee Observer: Gevorg Hovhannisyan (ARM)
UEFA Delegate: Vasko Dojčinovski (MKD)

6 July 2017, 17:30 CET, Trening Centar Petar Miloševski, Skopje (MKD)
FK Rabotnički (MKD) - SP Tre Penne (SMR)
Referee: Manfredas Lukjančukas (LTU)
Assistant Referees: Aleksandr Radiuš (LTU), Vytis Snarskis (LTU)
Fourth Official: Mindaugas Jackus (LTU)
UEFA Referee Observer: Vladimír Medveď (SVK)
UEFA Delegate: Peter Lundström (FIN)

6 July 2017, 18:00 CET, OmaSp Stadion, Seinäjoki (FIN)
SJK Seinäjoki (FIN) - KR Reykjavík (ISL)
Referee: Irfan Peljto (BIH)
Assistant Referees: Davor Beljo (BIH), Amer Macić (BIH)
Fourth Official: Haris Kaljanac (BIH)
UEFA Referee Observer: Terje Hauge (NOR)
UEFA Delegate: Susanne Erlandsson (SWE)

6 July 2017, 18:00 CET, Sonera Stadium, Helsinki
HJK Helsinki (FIN) - Connah’s Quay Nomads FC (WAL)
Referee: Furkat Atazhanov (KAZ)
Assistant Referees: Samat Tergeussizov (KAZ), Serik Zhappasbayev (KAZ)
Fourth Official: Grigoriy Moskovchenko (KAZ)
UEFA Referee Observer: Peter Jones (ENG)
UEFA Delegate: Svitlana Shkil (UKR)

6 July 2017, 18:00 CET, LFF stadionas, Vilnius (LTU)
FK Trakai (LTU) - Saint Johnstone FC (SCO)
Referee: Stanislav Todorov (BUL)
Assistant Referees: Diyan Valkov (BUL), Aleksandar Atanasov (BUL)
Fourth Official: Georgi Kabakov (BUL)
UEFA Referee Observer: Peter Fröjdfeldt (SWE)
UEFA Delegate: Dariusz Dziekanowski (POL)

6 July 2017, 18:00 CET, A. Le Coq Arena, Tallinn (EST)
FC Flora Tallinn (EST) - NK Domžale (SVN)
Referee: Horațiu Mircea Feșnic (ROU)
Assistant Referees: Alexandru Cerei (ROU), Valentin Gabriel Avram (ROU)
Fourth Official: Radu Marian Petrescu (ROU)
UEFA Referee Observer: Kristinn Jakobsson (ISL)
UEFA Delegate: Mikael Salzer (SWE)

6 July 2017, 18:00 CET, Vazgen Sargsyan anvan Hanrapetakan Marzadasht, Yerevan (ARM)
FC Gandzasar Kapan (ARM) - FK Mladost Podgorica (MNE)
Referee: Sascha Amhof (SUI)
Assistant Referees: Marco Zürcher (SUI), Devis Dettamanti (SUI)
Fourth Official: Lionel Tschudi (SUI)
UEFA Referee Observer: Aleksey Spirin (RUS)
UEFA Delegate: Ionel Piscanu (ROU)

6 July 2017, 18:00 CET, Klaipėdos centrinis stadionas, Klaipėda (LTU)
FK Atlantas (LTU) - FK Kairat Almaty (KAZ)
Referee: Nicolas Laforge (BEL)
Assistant Referees: Frédéric Godelaine (BEL), Florian Lemaire (BEL)
Fourth Official: Wim Smet (BEL)
UEFA Referee Observer: Goran Mihaljević (MNE)
UEFA Delegate: Mikhail Kassabov (BUL)

6 July 2017, 18:45 CET, Daugavas stadions, Liepāja (LVA)
FK Liepāja (LVA) - Crusaders FC (NIR)
Referee: Suren Baliyan (ARM)
Assistant Referees: Erik Arevshatyan (ARM), Vanik Simonyan (ARM)
Fourth Official: Artur Safaryan (ARM)
UEFA Referee Observer: Dragutin Poljak (CRO)
UEFA Delegate: Vignir Már Þormóðsson (ISL)

6 July 2017, 19:00 CET, Friends Arena, Solna (SWE)
AIK (SWE) - KÍ Klaksvík (FRO)
Referee: Laurent Kopriwa (LUX)
Assistant Referees: David Mateus Santos (LUX), Gilles-François Becker (LUX)
Fourth Official: Christophe Pires Martins (LUX)
UEFA Referee Observer: Draženko Kovačić (CRO)
UEFA Delegate: Alan McRae (SCO)

6 July 2017, 19:00 CET, Rheinpark Stadion, Vaduz (LIE)
FC Vaduz (LIE) - Bala Town FC (WAL)
Referee: Jari Järvinen (FIN)
Assistant Referees: Sami Nykänen (FIN), Riku Vihreävuori (FIN)
Fourth Official: Petri Viljanen (FIN)
UEFA Referee Observer: Dani Koren (ISR)
UEFA Delegate: Scilla Gennaro (ITA)

6 July 2017, 19:00 CET, Štadión Pasienky, Bratislava (SVK)
ŠK Slovan Bratislava (SVK) - FC Pyunik (ARM)
Referee: Bojan Nikolić (SRB)
Assistant Referees: Milan Minić (SRB), Dejan Potočan (SRB)
Fourth Official: Lazar Lukić (SRB)
UEFA Referee Observer: Eyjólfur Ólafsson (ISL)
UEFA Delegate: Roland Tis (BEL)

6 July 2017, 19:00 CET, Stadion “Lazur”, Burgas (BUL)
PFK Botev Plovdiv (BUL) - FK Partizani (ALB)
Referee: Alper Ulusoy (TUR)
Assistant Referees: Mustafa Emre Eyisoy (TUR), Serkan Olguncan (TUR)
Fourth Official: Yaşar Kemal Uğurlu (TUR)
UEFA Referee Observer: Vladimir Antonov (MDA)
UEFA Delegate: Octavian Goga (ROU)

6 July 2017, 19:00 CET, Gradski stadion, Ruse (BUL)
PFK Dunav Ruse (BUL) - FK Irtysh Pavlodar (KAZ)
Referee: Jovan Kaluđerović (MNE)
Assistant Referees: Danijel Dević (MNE), Vladan Todorović (MNE)
Fourth Official: Mileta Šćepanović (MNE)
UEFA Referee Observer: Miroslav Tulinger (CZE)
UEFA Delegate: David Andrew McDowell (SVN)

6 July 2017, 19:00 CET, Štadión MFK Ružomberok, Ružomberok (SVK)
MFK Ružomberok (SVK) - FK Vojvodina (SRB)
Referee: Dennis Higler (NED)
Assistant Referees: Bas van Dongen (NED), Joost van Zuilen (NED)
Fourth Official: Siemen Mulder (NED)
UEFA Referee Observer: Karen Nalbandyan (ARM)
UEFA Delegate: Lars Richt (SWE)

6 July 2017, 19:00 CET, Stade Municipal de la Ville de Differdange, Differdange (LUX)
FC Differdange 03 (LUX) - Zirə PFK (AZE)
Referee: Boris Marhefka (SVK)
Assistant Referees: Tomáš Vorel (SVK), Ján Pozor (SVK)
Fourth Official: Pavol Chmura (SVK)
UEFA Referee Observer: Ichko Lozev (BUL)
UEFA Delegate: Márton Esterházy (HUN)

6 July 2017, 19:00 CET, Ramaz Shengelias Sakhelobis Kutaisis Tsentraluri Stadioni, Kutaisi (GEO)
FC Torpedo Kutaisi (GEO) - AS Trenčín (SVK)
Referee: Mario Zebec (CRO)
Assistant Referees: Borut Križarić (CRO), Igor Krmar (CRO)
Fourth Official: Bruno Marić (CRO)
UEFA Referee Observer: Asim Khudiyev (AZE)
UEFA Delegate: Aristídis Stávropoulos (GRE)

6 July 2017, 19:00 CET, Dalğa Arena, Baku (AZE)
İnter Bakı PİK (AZE) - FK Mladost Lučani (SRB)
Referee: Mykola Balakin (UKR)
Assistant Referees: Volodymyr Volodin (UKR), Oleksandr Korniyko (UKR)
Fourth Official: Anatoliy Zhabchenko (UKR)
UEFA Referee Observer: Robert Małek (POL)
UEFA Delegate: Sergiu Lisnic (MDA)

6 July 2017, 19:30 CET, Bangor University Stadium, Nantporth (WAL)
Bangor City FC (WAL) - Lyngby BK (DEN)
Referee: Donatas Rumšas (LTU)
Assistant Referees: Dovydas Sužiedėlis (LTU), Vladimir Gerasimov (LTU)
Fourth Official: Donatas Šimėnas (LTU)
UEFA Referee Observer: Patrițiu Abrudan (ROU)
UEFA Delegate: Jacob Erel (ISR)

6 July 2017, 19:30 CET, Tofta Leikvøllur, Toftir (FRO)
NSÍ Runavík (FRO) - FK Dynama Minsk (BLR)
Referee: Iwan Arwel Griffith (WAL)
Assistant Referees: Gareth Wyn Jones (WAL), John Bryn Roberts (WAL)
Fourth Official: Huw Jones (WAL)
UEFA Referee Observer: Jan Willem Wegereef (NED)
UEFA Delegate: Crawford Wilson (NIR)

6 July 2017, 20:00 CET, Stadiumi Olimpik "Adem Jashari", Mitrovica (KOS)
FC Prishtina (KOS) - IFK Norrköping (SWE)
Referee: Jens Grabski Maae (DEN)
Assistant Referees: Lars Rix (DEN), Niels Christian Brixen (DEN)
Fourth Official: Morten Krogh (DEN)
UEFA Referee Observer: Rodger Gifford (WAL)
UEFA Delegate: Rainer Koch (GER)

6 July 2017, 20:00 CET, Gundadalur, Tórshavn (FRO)
B36 Tórshavn (FRO) - Nõmme Kalju FC (EST)
Referee: Espen Andreas Eskås (NOR)
Assistant Referees: Øystein Simon Ytterland (NOR), Morten Jensen (NOR)
Fourth Official: Trygve Kjensli (NOR)
UEFA Referee Observer: Alain Hamer (LUX)
UEFA Delegate: Patrik Filípek (CZE)

6 July 2017, 20:00 CET, Olimpijski Stadion “Asim Ferhatović Hase”, Sarajevo (BIH)
FK Sarajevo (BIH) - FC Zaria Bălți (MDA)
Referee: Aleksandrs Anufrijevs (LVA)
Assistant Referees: Romāns Platonovs (LVA), Aleksejs Griščenko (LVA)
Fourth Official: Aleksandrs Golubevs (LVA)
UEFA Referee Observer: Jon Eilif Skjervold (NOR)
UEFA Delegate: Giórgos Fantáros (CYP)

6 July 2017, 20:15 CET, Stadion Stožice, Ljubljana (SVN)
NK Olimpija Ljubljana (SVN) - VPS Vaasa (FIN)
Referee: Geórgios Komínis (GRE)
Assistant Referees: Ilías Alexéas (GRE), Chrístos Baltás (GRE)
Fourth Official: Stávros Mándalos (GRE)
UEFA Referee Observer: Gaetano De Gabriele (MLT)
UEFA Delegate: Jean-Paul Mievis (BEL)

6 July 2017, 20:30 CET, Estadi Comunal d'Andorra la Vella, Andorra la Vella (AND)
UE Sant Julià (AND) - KF Skënderbeu (ALB)
Referee: Kai Erik Steen (NOR)
Assistant Referees: Jan Erik Engan (NOR), Tom Harald Grønevik (NOR)
Fourth Official: Tom Harald Hagen (NOR)
UEFA Referee Observer: Stefan Messner (AUT)
UEFA Delegate: Ariel Kenneth Scheimann (ISR)

6 July 2017, 20:30 CET, San Marino Stadium, Serravalle (SMR)
SS Folgore (SMR) - Valletta FC (MLT)
Referee: Genc Nuza (KOS)
Assistant Referees: Fatlum Berisha (KOS), Bujar Selimaj (KOS)
Fourth Official: Besfort Kasumi (KOS)
UEFA Referee Observer: Jouni Hyytiä (FIN)
UEFA Delegate: Ginta Pēce (LVA)

6 July 2017, 20:30 CET, Gradski stadion, Podgorica (MNE)
FK Zeta (MNE) - FK Željezničar (BIH)
Referee: Tiago Bruno Lopes Martins (POR)
Assistant Referees: Luís André Ferreira Pinto Campos (POR), Pedro Miguel Almeida Mota (POR)
Fourth Official: Hélder Miguel Azevedo Malheiro (POR)
UEFA Referee Observer: Dejan Filipović (SRB)
UEFA Delegate: Peadar Ryan (IRL)

6 July 2017, 20:30 CET, Hibernians Stadium, Paola (MLT)
Floriana FC (MLT) - FK Crvena zvezda (SRB)
Referee: Geórgios Kýzas (GRE)
Assistant Referees: Chasán Koúla (GRE), Trýfon Petrópoulos (GRE)
Fourth Official: Aléxandros Aretópoulos (GRE)
UEFA Referee Observer: Manuel López Fernández (ESP)
UEFA Delegate: João Morais (POR)

6 July 2017, 20:30 CET, Stadion Miejski, Białystok (POL)
Jagiellonia Białystok (POL) - FC Dinamo Batumi (GEO)
Referee: Yuriy Mozharovskyy (UKR)
Assistant Referees: Andriy Skrypka (UKR), Semen Shlonchak (UKR)
Fourth Official: Yaroslav Kozyk (UKR)
UEFA Referee Observer: Kostadin Gerginov (BUL)
UEFA Delegate: Danilo Filacchione (ITA)

6 July 2017, 20:30 CET, Szusza Ferenc Stadion, Budapest (HUN)
Vasas FC (HUN) - Beitar Jerusalem FC (ISR)
Referee: Fábio José Costa Veríssimo (POR)
Assistant Referees: Nuno Filipe dos Santos Tomás Pereira (POR), Pedro Alexandre Martins Costa Felisberto (POR)
Fourth Official: Luís Miguel Branco Godinho (POR)
UEFA Referee Observer: William Young (SCO)
UEFA Delegate: Steve Stride (ENG)

6 July 2017, 20:30 CET, City Stadium, Nikšić (MNE)
FK Sutjeska (MNE) - PFK Levski Sofia (BUL)
Referee: Dimítris Massiás (CYP)
Assistant Referees: Charálambos Georgíou (CYP), Mários Kalogírou (CYP)
Fourth Official: Chrístos Nikolaḯdis (CYP)
UEFA Referee Observer: Dušan Krchňák (SVK)
UEFA Delegate: Mirosław Ryszka (POL)

6 July 2017, 20:30 CET, Cashpoint-Arena, Altach (AUT)
SCR Altach (AUT) - FC Chikhura Sachkhere (GEO)
Referee: Veaceslav Banari (MDA)
Assistant Referees: Vladislav Lifciu (MDA), Vadim Vicol (MDA)
Fourth Official: Vladislav Ivancenco (MDA)
UEFA Referee Observer: Stefano Podeschi (SMR)
UEFA Delegate: Alojzije Šupraha (CRO)

6 July 2017, 20:30 CET, Športni park Nova Gorica, Nova Gorica (SVN)
ND Gorica (SVN) - FC Shirak (ARM)
Referee: Peter Kjærsgaard-Andersen (DEN)
Assistant Referees: Henrik Sønderby (DEN), Lars Hummelgaard (DEN)
Fourth Official: Michael Johansen (DEN)
UEFA Referee Observer: Vlado Svilokos (CRO)
UEFA Delegate: Anton Fagan (SCO)

6 July 2017, 20:45 CET, Turner’s Cross, Cork (IRL)
Cork City FC (IRL) - FC Levadia Tallinn (EST)
Referee: Gunnar Jarl Jónsson (ISL)
Assistant Referees: Birkir Sigurðarson (ISL), Jóhann Gunnar Guðmundsson (ISL)
Fourth Official: Þorvaldur Árnason (ISL)
UEFA Referee Observer: Geórgios Bíkas (GRE)
UEFA Delegate: Rudolphe Mannaerts (BEL)

6 July 2017, 20:45 CET, Seaview, Belfast (NIR)
Ballymena United FC (NIR) - Odds BK (NOR)
Referee: Radek Příhoda (CZE)
Assistant Referees: Jiří Moláček (CZE), Kamil Hájek (CZE)
Fourth Official: Miroslav Zelinka (CZE)
UEFA Referee Observer: Marián Ružbarský (SVK)
UEFA Delegate: Borja Bilbao (ESP)

6 July 2017, 20:45 CET, The Showgrounds, Coleraine (NIR)
Coleraine FC (NIR) - FK Haugesund (NOR)
Referee: Carlos Miguel Taborda Xistra (POR)
Assistant Referees: Rui Miguel Martins Teixeira (POR), José Miguel Monteiro Braga (POR)
Fourth Official: João Pedro da Silva Pinheiro (POR)
UEFA Referee Observer: Marinus Koopman (NED)
UEFA Delegate: Sigurður Hannesson (ISL)

6 July 2017, 20:45 CET, The Showgrounds, Sligo (IRL)
Derry City FC (IRL) - FC Midtjylland (DEN)
Referee: Rade Obrenovič (SVN)
Assistant Referees: Grega Kordež (SVN), Tomislav Pospeh (SVN)
Fourth Official: Dragoslav Perič (SVN)
UEFA Referee Observer: Kjell Alseth (NOR)
UEFA Delegate: Fiona Pförtke (GER)

6 July 2017, 20:45 CET, Stadion Gradski vrt, Osijek (CRO)
NK Osijek (CRO) - UE Santa Coloma (AND)
Referee: Keith Kennedy (NIR)
Assistant Referees: Stephen Donaldson (NIR), Gareth Eakin (NIR)
Fourth Official: Evan Boyce (NIR)
UEFA Referee Observer: Juan Antonio Fernández Marín (ESP)
UEFA Delegate: Arturs Gaidels (LVA)

6 July 2017, 21:00 CET, Tallaght Stadium, Dublin (IRL)
Shamrock Rovers FC (IRL) - Stjarnan (ISL)
Referee: Glenn Nyberg (SWE)
Assistant Referees: Stefan Hallberg (SWE), Fredrik Klyver (SWE)
Fourth Official: Andreas Ekberg (SWE)
UEFA Referee Observer: Matteo Simone Trefoloni (ITA)
UEFA Delegate: Radenko Mijatovič (SVN)

6 July 2017, 22:00 CET, Hlíðarendi, Reykjavík (ISL)
Valur Reykjavík (ISL) - FK Ventspils (LVA)
Referee: Robert Harvey (IRL)
Assistant Referees: Mark Gavin (IRL), Darren Carey (IRL)
Fourth Official: Robert Rogers (IRL)
UEFA Referee Observer: Michel Piraux (BEL)
UEFA Delegate: Charles Schaack (LUX)

6 July 2017, 22:00 CET, Estádio Algarve, Faro-Loulé (POR)
Lincoln FC (GIB) - AEK Larnaca FC (CYP)
Referee: Pavel Orel (CZE)
Assistant Referees: Petr Blažej (CZE), Jiří Kříž (CZE)
Fourth Official: Zbyněk Proske (CZE)
UEFA Referee Observer: Leif Sundell (SWE)
UEFA Delegate: Kurt Zuppinger (SUI)
Nowszy post Starszy post Strona główna