W poniedziałek losowanie I i II rundy eliminacji

16 czerwca
Watch the Europa League draws on Monday

W poniedziałek o godzinie 13:00 odbędzie się losowanie I rundy eliminacji do Ligi Europejskiej sezonu 2017/2018,  półtorej godziny później poznamy pary II rundy.

Wszystkich kibiców w Polsce będą interesować drużyny z jakimi zmierzą się nasze zespoły. W I rundzie eliminacji zobaczymy Lecha Poznań i Jagiellonię Białystok.

W I rundzie rozstawione będą oba nasze zespoły. W drugiej rundzie już tylko Lech.

Zespoły z I rundy, które są rozstawione będą losowane w II rundzie jako potencjalni zwycięzcy. Dlatego też para rozstawiony/nierozstawiony może zostać dolosowana do drużyny, która przygodę z eliminacjami rozpocznie od II rundy.

Do I rundy eliminacji przystąpi 100 zespołów, które stworzą 50 par. Mecze I rundy eliminacji odbędą się 29 czerwca i 6 lipca.

I runda eliminacji

Drużyny rozstawione

Maccabi Tel Aviv Izrael 23,375 
Midtjylland Dania 16,300 
Dinamo Mińsk Białoruś 10,975 
Lech Poznań Polska 10,950 
HJK Helsinki Finlandia 10,530 
AIK Sztokholm Szwecja 9,945 
Vojvodina Nowy Sad Serbia 9,075 
Videoton Węgry 8,650 
AEL Limassol Cypr 8,210 
Shakhtyor Soligorsk Białoruś 7,475 
Slovan Bratysława Słowacja 7,350 
Red Star Belgrad Serbia 7,325 
AS Trencin Słowacja 6,850 
Skenderbeu Korce Albania 6,800 
Reindorf Altach Austria 6,570 
St. Johnstone Szkocja 6,535 
AEK Larnaca Cypr 6,210 
Inter Baku Azerbejdżan 6,050 
Beitar Jerozolima Izrael 5,875 
FK Ventspils Łotwa 5,725 
Odd Grenland Norwegia 5,665 
Kairat Ałmaty Kazachstan 5,550 
NK Osijek Chorwacja 5,500 
FK Sarajewo Bośnia i Hercegowina 5,300 
KR Reykjavik Islandia 5,175 
IFK Norrkoping Szwecja 4,945 
Milsami Orhei Mołdawia 4,900 
Lyngby BK Dania 4,800 
Zeljeznicar Sarajewo Bośnia i Hercegowina 4,800 
Nomme Kalju Estonia 4,800 
Botew Plovdiv Bułgaria 4,675 
Olimpija Ljubljana Słowenia 4,625 
FC Valletta Malta 4,550 
Jagiellonia Białystok Polska 4,450 
FC Vaduz Liechtenstein 4,450 
Levski Sofia Bułgaria 4,425
PFC CSKA Sofia Bułgaria 4,175
Stjarnan FC Islandia 4,175 
FK Haugesund Norwegia 4,165 
Domzale Słowenia 4,125 
Ordabasy Shymkent Kazachstan 4,050 
Levadia Tallinn Estonia 4,050 
Ferencvaros Węgry 3,900 
Crusaders Irlandia Płn 3,900 
Rabotnicki Skopje Macedonia 3,875 
Glasgow Rangers Szkocja 3,785 
FC Shirak Armenia 3,775 
Dacia Chisinau Mołdawia 3,650 
Zira Azerbejdżan 3,550 
Mladost Podgorica Czarnogóra 3,550 

Drużyny nierozstawione

Irtysh Pawłodar Kazachstan 3,550 
Siroki Brjeg Bośnia i Hercegowina 3,550 
Differdange 03 Luksemburg 3,475 
Fola Esch Luksemburg 3,475 
Gorica Słowenia 3,375 
Shkendija Macedonia 3,375 
Sultjeska Niksic Czarnogóra 3,300 
Pyunik Erewań Armenia 3,275 
Mladost Lucani Serbia 3,075 
Shamrock Rovers Irlandia 3,065 
Partizani Tirana Albania 3,050 
Flora Tallinn Estonia 3,050 
Chikhura Sachkere Gruzja 3,025 
Lincoln Red Imps Gibraltar 3,000 
FK Jelgava Łotwa 2,975 
SJK Seinajoki Finlandia 2,780 
Cork City Irlandia 2,565 
FK Zeta Czarnogóra 2,550 
B36 Torshvan Wyspu Owcze 2,450 
Ruzomberok Słowacja 2,350 
Derry City Irlandia 2,315 
FK Liepaja Łotwa 2,225 
Zaria Balti Mołdawia 2,150 
VPS Vaasa Finlandia 2,030 
Valur Reykjavik Islandia 1,925 
Vasas Budapeszt Węgry 1,900 
KF Tirana Albania 1,825 
Sudova Marijampole Litwa 1,825 
Atlantas Kłajpeda Litwa 1,825 
Torpedo Kutaisi Gruzja 1,775 
FC Gandzasar Kapan Armenia 1,775 
FK Troki Litwa 1,575 
Tre Penne San Marino 1,566 
Dinamo Batumi Gruzja 1,525 
Bala Town Walia 1,525 
NSI Runavik Wyspu Owcze 1,450 
FC Balzan Malta 1,300 
Connah's Quay Nomads Walia 1,275 
Bangor City Walia 1,275 
UE Santa Colma Andorra 1,233 
Progres Niederkorn Luksemburg 1,225 
Pelister Bitola Macedonia 1,125 
Folgore San Marino 1,066 
Floriana Malta 1,050 
Coleraine Irlandia Płn 0,900 
Ballymena United Irlandia Płn 0,900 
Sant Julia Andorra 0,733 
KI Klaksvik Wyspu Owcze 0,700 
FC St. Joseph's Gibraltar 0,500 
Prishtina Kosowo 0,000 

Do drugiej rundy eliminacji wyjątkowo nie dołączy w tym sezonie nasz trzeci polski klub, ponieważ Arka zagra w LE od III rundy. W dwumeczu zobaczymy 66 drużyn w tym 16, które dołączą do stawki zwycięzców I rundy. Mecze II rundy zaplanowano na 13 i 20 lipca

II runda eliminacji

Drużyny rozstawione

Galatasaray Stambuł Turcja 58,840 
zwycięzca dwumeczu z Maccabi Tel Aviv Izrael 23,375
Astra Giurgiu Rumunia 17,870 
zwycięzca dwumeczu z Midtjylland Dania 16,300
Hajduk Split Chorwacja 11,550
zwycięzca dwumeczu z Dinamo Mińsk Białoruś 10,975
zwycięzca dwumeczu z Lech Poznań Polska 10,950
Apollon Limassol Cypr 10,710
zwycięzca dwumeczu z HJK Helsinki Finlandia 10,530
Mlada Bolesław Czechy 10,135
zwycięzca dwumeczu z AIK Sztokholm Szwecja 9,945
FC Luzern Szwajcaria 9,415
zwycięzca dwumeczu z Vojvodina Nowy Sad Serbia 9,075
Brondby Kopenhaga Dania 8,800
zwycięzca dwumeczu z Videoton Węgry 8,650
zwycięzca dwumeczu z AEL Limassol Cypr 8,210
Gabala Azerbejdżan 7,800
zwycięzca dwumeczu z Shakhtyor Soligorsk Białoruś 7,475
zwycięzca dwumeczu z Slovan Bratysława Słowacja 7,350
zwycięzca dwumeczu z Red Star Belgrad Serbia 7,325
zwycięzca dwumeczu z AS Trencin Słowacja 6,850
zwycięzca dwumeczu z Skenderbeu Korce Albania 6,800
Aberdeen Szkocja 6,785
FC Utrecht Holandia 6,712
zwycięzca dwumeczu z Reindorf Altach Austria 6,570
Sturm Graz Austria 6,570
zwycięzca dwumeczu z St. Johnstone Szkocja 6,535
zwycięzca dwumeczu z AEK Larnaca Cypr 6,210
zwycięzca dwumeczu z Inter Baku Azerbejdżan 6,050
zwycięzca dwumeczu z Beitar Jerozolima Izrael 5,875
zwycięzca dwumeczu z FK Ventspils Łotwa 5,725
zwycięzca dwumeczu z Odd Grenland Norwegia 5,665
Panionios Grecja 5,580

Drużyny nierozstawione

zwycięzca dwumeczu z Kairat Ałmaty Kazachstan 5,550
zwycięzca dwumeczu z NK Osijek Chorwacja 5,500
zwycięzca dwumeczu z FK Sarajewo Bośnia i Hercegowina 5,300
zwycięzca dwumeczu z KR Reykjavik Islandia 5,175
zwycięzca dwumeczu z IFK Norrkoping Szwecja 4,945
zwycięzca dwumeczu z Milsami Orhei Mołdawia 4,900
Bnei Yehuda Izrael 4,875
zwycięzca dwumeczu z Lyngby BK Dania 4,800
zwycięzca dwumeczu z Zeljeznicar Sarajewo Bośnia i Hercegowina 4,800
zwycięzca dwumeczu z Nomme Kalju Estonia 4,800
zwycięzca dwumeczu z Botew Plovdiv Bułgaria 4,675
zwycięzca dwumeczu z Olimpija Ljubljana Słowenia 4,625
zwycięzca dwumeczu z FC Valletta Malta 4,550
zwycięzca dwumeczu z Jagiellonia Białystok Polska 4,450
zwycięzca dwumeczu z FC Vaduz Liechtenstein 4,450
zwycięzca dwumeczu z Levski Sofia Bułgaria 4,425
zwycięzca dwumeczu z PFC CSKA Sofia 4,175
zwycięzca dwumeczu z Stjarnan FC Islandia 4,175
zwycięzca dwumeczu z FK Haugesund Norwegia 4,165
zwycięzca dwumeczu z Domzale Słowenia 4,125
zwycięzca dwumeczu z Ordabasy Shymkent Kazachstan 4,050
zwycięzca dwumeczu z Levadia Tallinn Estonia 4,050
Dinamo Brest Białoruś 3,975
Ostersund FK Szwecja 3,945
zwycięzca dwumeczu z Ferencvaros Węgry 3,900
zwycięzca dwumeczu z Crusaders Irlandia Płn 3,900
zwycięzca dwumeczu z Rabotnicki Skopje Macedonia 3,875
zwycięzca dwumeczu z Glasgow Rangers Szkocja 3,785
zwycięzca dwumeczu z FC Shirak Armenia 3,775
Brann Bergen Norwegia 3,665
zwycięzca dwumeczu z Dacia Chisinau Mołdawia 3,650
zwycięzca dwumeczu z Zira Azerbejdżan 3,550
zwycięzca dwumeczu z Mladost Podgorica Czarnogóra 3,550

Nowszy post Starszy post Strona główna