Rozlosowano pary I i II rundy eliminacji!

22 czerwca
Watch the Europa League draws on Monday

W poniedziałek w Nyonie odbyło się losowanie I i II rundy eliminacji do LE 2017/2018. Polskie drużyny poznały rywali w I rundzie i potencjalnych w II. Będzie ciekawie. 

Jagiellonię Białystok czeka dwumecz z Gruzinami, Lech jedzie do Macedonii. Teoretycznie łatwiejszy rywal trafił się Lechitom, Jaga musi wybrać się w gorące rejony Kutaisi.

Pary I rundy eliminacji

Maccabi Tel Aviv - Tirana 
Mladost Lučani - Inter Baku 
Shirak - Gorica 
Shkëndija - Dacia Chisinău 
Trenčín - Torpedo Kutaisi 
Kairat - Atlantas 
Chikhura Sachkhere - Rheindorf Altach 
Zira - Differdange 03 
Levski Sofia - Sutjeska Nikšić 
Lech Poznań - Pelister 
Beitar Jerusalem - Vasas 
Fola Esch- Milsami Orhei 
Vojvodina - Ružomberok 
Irtysh Pavlodar - Dunav Ruse 
Mladost Podgorica - Gandzasar Kapan 
Široki Brijeg - Ordabasy 
Partizani Tirana - Botev Plovdiv 
Pyunik - Slovan Bratislava 
Dinamo Batumi - Jagiellonia Białystok 
Videoton Hungary Malta Balzan 
Red Star Belgrade - Floriana 
UE Santa Coloma - Osijek 
Tre Penne - Rabotnički 
Željezničar Sarajevo - Zeta 
St Joseph's - AEL Limassol 
Valletta - Folgore 
Zaria Bălti - Sarajevo 
Rangers - Progres Niederkorn 
AEK Larnaca - Lincoln Red Imps 
Skënderbeu Korçë - Sant Julia 
Ventspils - Valur 
Bala Town - Vaduz 
Domžale - Flora Tallinn 
Midtjylland - Derry City 
Haugesund - Coleraine 
St Johnstone - Trakai 
VPS - Olimpija Ljubljana 
Crusaders - Liepaja 
Dinamo Minsk - NSÍ Runavík 
Stjarnan - Shamrock Rovers 
Odd - Ballymena United 
Connah's Quay Nomads - HJK 
Nomme Kalju - B36 Tórshavn 
Ferencváros - Jelgava 
IFK Norrköping - Prishtina 
Shakhtyor Soligorsk - Suduva Marijampole 
KR - SJK 
Levadia Tallinn - Cork City 
Lyngby - Bangor City 
KÍ Faroe - AIK 

Pary II rundy eliminacji:

Partizani Tirana / Botew Płowdiw - Beitar Jerozolima / Vasas SC 
FK Rabotnički (Skopje) / SP Tre Penne - Dinamo Mińsk / NSÍ Runavík 
ŠK Slovan Bratysława / Pjunik Erewan - Lyngby BK / Bangor City FC 
NK Željezničar (Sarajewo) / FK Zeta (Golubovci) - AIK (Solna) / KÍ Klaksvík 
AÉK (Larnaka) / Lincoln Red Imps FC - FC Levadia Tallin / Cork City FC 
Kajrat Ałmaty / Atlantas Kłajpeda - Skënderbeu Korçë / UE Sant Julià 
FK Haugesund / Coleraine FC - Lech Poznań / FK Pelister (Bitola) 
IFK Norrköping / FC Prishtina - Saint Johnstone FC / Trakų FK 
JK Nõmme Kalju / B36 Tórshavn - Videoton FC Fehérvár / Balzan FC 
Maccabi Tel Awiw / KF Tirana - Seinäjoen JK / KR (Reykjavík) 
Crusaders FC / FK Liepāja - Szachtior Soligorsk / Sūduva Marijampolė 
Rangers FC / FC Progrès Niedercorn - AÉL (Limassol) / St Joseph's FC 
FK Mladost (Lučani) / İnter Baku - CS Fola Esch / Milsami Orhei 
Bala Town FC / FC Vaduz - Odds BK / Ballymena United FC 
FK Ventspils / Valur (Reykjavík) - NK Domžale / FC Flora Tallin 
Irtysz Pawłodar / Dunaw Ruse - FK Crvena zvezda (Belgrad) / Floriana FC 
Ferencvárosi TC / FK Jelgava - FC Midtjylland / Derry City FC 
Dacia Chișinău / FK Škendija 79 (Tetovo) - Connah's Quay Nomads FC / HJK 
Apóllon FC - Zaria Bălți / FK Sarajevo 
FK Mladá Boleslav - Stjarnan (Garðabær) / Shamrock Rovers FC 
Paniónios GSS - Szirak Giumri / ND Gorica 
Astra Giurgiu - Zirə FK / FC Differdange 03 
Brøndbyernes IF - Vaasan Palloseura / NK Olimpija (Lublana) 
HNK Hajduk (Split) - Lewski Sofia / FK Sutjeska (Nikšić) 
FC Utrecht -Valletta FC / SS Folgore 
SK Brann - FK Vojvodina (Nowy Sad) / MFK Ružomberok 
Qəbələ FK - Jagiellonia Białystok / Dinamo Batumi 
Dinamo Brześć - Czichura Saczchere / SC Rheindorf Altach 
Östersunds FK - Galatasaray SK 
Aberdeen FC - Ordabasy Szymkent / NK Široki Brijeg 
SK Sturm Graz - FK Mladost (Podgorica) / Gandzasar Kapan 
Bnei Yehuda Tel Awiw - AS Trenčín / Torpedo Kutaisi 
FC Luzern - UE Santa Coloma / NK Osijek 

Nowszy post Starszy post Strona główna