Kwalifikacja do LE 2017/2018 (5)

04 czerwca

Przed Wami ostatnie pełne zestawienie drużyn, które w przyszłym sezonie zobaczymy w rozgrywkach Ligi Europejskiej. Miniony weekend przyniósł wszystkie rozstrzygnięcia. 

W weekend poznaliśmy ostateczną listę drużyn, które zagrają w przyszłorocznej edycji Ligi Europejskiej. Pogrubione ekipy to zespoły, które w ostatnim czasie wywalczyły awans do europejskich pucharów. M. in. znamy wszystkie zespoły z Polski.

Legenda - kolejno - Klub Państwo Współczynnik

I runda eliminacji

Maccabi Tel Aviv Izrael 23,375 
Midtjylland Dania 16,300 
Dinamo Mińsk Białoruś 10,975 
Lech Poznań Polska 10,950 
HJK Helsinki Finlandia 10,530 
AIK Sztokholm Szwecja 9,945 
Vojvodina Nowy Sad Serbia 9,075 
Videoton Węgry 8,650 
AEL Limassol Cypr 8,210 
Shakhtyor Soligorsk Białoruś 7,475 
Slovan Bratysława Słowacja 7,350 
Red Star Belgrad Serbia 7,325 
AS Trencin Słowacja 6,850 
Skenderbeu Korce Albania 6,800 
Reindorf Altach Austria 6,570 
St. Johnstone Szkocja 6,535 
AEK Larnaca Cypr 6,210 
Inter Baku Azerbejdżan 6,050 
Beitar Jerozolima Izrael 5,875 
FK Ventspils Łotwa 5,725 
Odd Grenland Norwegia 5,665 
Kairat Ałmaty Kazachstan 5,550 
NK Osijek Chorwacja 5,500 
FK Sarajewo Bośnia i Hercegowina 5,300 
KR Reykjavik Islandia 5,175 
IFK Norrkoping Szwecja 4,945 
Milsami Orhei Mołdawia 4,900 
Lyngby BK Dania 4,800 
Zeljeznicar Sarajewo Bośnia i Hercegowina 4,800 
Nomme Kalju Estonia 4,800 
Botew Plovdiv Bułgaria 4,675 
Olimpija Ljubljana Słowenia 4,625 
FC Valletta Malta 4,550 
Jagiellonia Białystok Polska 4,450 
FC Vaduz Liechtenstein 4,450 
Levski Sofia Bułgaria 4,425 
Stjarnan FC Islandia 4,175 
FK Haugesund Norwegia 4,165 
Domzale Słowenia 4,125 
Ordabasy Shymkent Kazachstan 4,050 
Levadia Tallinn Estonia 4,050 
Ferencvaros Węgry 3,900 
Crusaders Irlandia Płn 3,900 
Rabotnicki Skopje Macedonia 3,875 
Glasgow Rangers Szkocja 3,785 
FC Shirak Armenia 3,775 
Dacia Chisinau Mołdawia 3,650 
Zira Azerbejdżan 3,550 
Irtysh Pawłodar Kazachstan 3,550 
Siroki Brjeg Bośnia i Hercegowina 3,550 
Mladost Podgorica Czarnogóra 3,550 
Differdange 03 Luksemburg 3,475 
Fola Esch Luksemburg 3,475 
Gorica Słowenia 3,375 
Shkendija Macedonia 3,375 
Sultjeska Niksic Czarnogóra 3,300 
Pyunik Erewań Armenia 3,275 
Dunaw Ruse Bułgaria 3,175 
Mladost Lucani Serbia 3,075 
Shamrock Rovers Irlandia 3,065 
Partizani Tirana Albania 3,050 
Flora Tallinn Estonia 3,050 
Chikhura Sachkere Gruzja 3,025 
Lincoln Red Imps Gibraltar 3,000 
FK Jelgava Łotwa 2,975 
SJK Seinajoki Finlandia 2,780 
Cork City Irlandia 2,565 
FK Zeta Czarnogóra 2,550 
B36 Torshvan Wyspu Owcze 2,450 
Ruzomberok Słowacja 2,350 
Derry City Irlandia 2,315 
FK Liepaja Łotwa 2,225 
Zaria Balti Mołdawia 2,150 
VPS Vaasa Finlandia 2,030 
Valur Reykjavik Islandia 1,925 
Vasas Budapeszt Węgry 1,900 
KF Tirana Albania 1,825 
Sudova Marijampole Litwa 1,825 
Atlantas Kłajpeda Litwa 1,825 
Torpedo Kutaisi Gruzja 1,775 
FC Gandzasar Kapan Armenia 1,775 
FK Troki Litwa 1,575 
Tre Penne San Marino 1,566 
Dinamo Batumi Gruzja 1,525 
Bala Town Walia 1,525 
NSI Runavik Wyspu Owcze 1,450 
FC Balzan Malta 1,300 
Connah's Quay Nomads Walia 1,275 
Bangor City Walia 1,275 
UE Santa Colma Andorra 1,233 
Progres Niederkorn Luksemburg 1,225 
Pelister Bitola Macedonia 1,125 
Folgore San Marino 1,066 
Floriana Malta 1,050 
Coleraine Irlandia Płn 0,900 
Ballymena United Irlandia Płn 0,900 
Sant Julia Andorra 0,733 
KI Klaksvik Wyspu Owcze 0,700 
FC St. Joseph's Gibraltar 0,500 
Prishtina Kosowo 0,000 

II runda eliminacji

Galatasaray Stambuł Turcja 58,840 
Astra Giurgiu Rumunia 17,870 
Hajduk Split Chorwacja 11,550 
Apollon Limassol Cypr 10,710 
Mlada Bolesław Czechy 10,135 
FC Luzern Szwajcaria 9,415 
Brondby Kopenhaga Dania 8,800 
Gabala Azerbejdżan 7,800 
Aberdeen Szkocja 6,785 
FC Utrecht Holandia 6,712 
Sturm Graz Austria 6,570 
Panionios Grecja 5,580 
Bnei Yehuda Izrael 4,875 
Dinamo Brest Białoruś 3,975 
Ostersund FK Szwecja 3,945 
Brann Bergen Norwegia 3,665

III runda eliminacji 

Zenit St. Petersburg Rosja 87,106 
Athletic Bilbao Hiszpania 60,942 
Fenerbahce Turcja 51,840 
Sparta Praga Czechy 48,135 
AC Milan Włochy 47,666 
PSV Eindhoven Holandia 46,212 
Sporting Braga Portugalia 37,366 
Gent Belgia 35,480 
PAOK Saloniki Grecja 35,080 
FK Krasnodar Rosja 32,106 
Bordeaux Francja 29,333 
Everton Anglia 29,135 
Olympique Marsylia Francja 28,333 
Dinamo Zagrzeb Chorwacja 26,050 
SC Freiburg Niemcy 20,899 
Austria Wiedeń Austria 17,070 
Panathinaikos Ateny Grecja 15,080 
Maritimo Portugalia 14,866 
FC Sion Szwajcaria 14,415 
Oleksandriya Ukraina 9,526 
Olimpik Donieck Ukraina 8,526 
KV Oostende Belgia 8,480 
Dinamo Bukareszt Rumunia 6,370 
CS U Craiova Rumunia 4,870 
Arka Gdynia Polska 3,950 

Faza grupowa

Arsenal Londyn Anglia 105,135 
Olympique Lyon Francja 68,833 
Villarreal Hiszpania 64,942 
Lazio Rzym Włochy 56,666 
Real Sociedad Hiszpania 27,442 
Lokomotiv Moskwa Rosja 20,606 
Hertha Berlin Niemcy 16,899 
FC Koln Niemcy 15,899 
Vitoria de Guimaraes Portugalia 14,866 
Atalanta Bergamo Włochy 14,666 
Zulte Waregem Belgia 14,480 
Zoria Ługańsk Ukraina 13,526 
Konyaspor Turcja 9,840 
Vitesse Arnhem Holandia 9,212 
Fastav Zlin Czechy 6,635 
FC Lugano Szwajcaria 6,415 

Nowszy post Starszy post Strona główna