Axwell Λ Ingrosso zagrają przed finałem LE w Sztokholmie

by - 18 marca

Znalezione obrazy dla zapytania Axwell Λ Ingrosso

Axwell Λ Ingrosso będą główną atrakcją przedfinałowych wydarzeń w Sztokholmie. Szwedzki duet zagra na ceremonii otwarcia finału LE 2017.

Nominowany do nagrody Grammy duet Axwell Λ Ingrosso został oficjalnie potwierdzony jako główna atrakcja ceremonii otwarcia na Friends Arena w swoim rodzinnym mieście w Sztokholmie podczas finału Ligi Europejskiej UEFA w dniu 24 maja.

Swedish House Mafia, czyli Axwell, Steve Angelo i Sebastian Ingrosso, czerwcu 2012 roku na swojej stronie internetowej poinformował fanów, że to koniec projektu. Początkowo pojawiły się pogłoski, że Steve Angelo zbyt mało pracował na rzecz zespołu. Sam Axwell zaprzeczył tym spekulacjom pisząc, że na rozpad zespołu miały wpływ zupełnie inne czynniki.

W połowie 2014 roku Axwell i Sebastian Ingrosso postanowili wrócić na rynek muzyczny. Tym razem, jako projekt "Axwell Λ Ingrosso". Oficjalnie z pierwszym hitem zadebiutowali na początku listopada 2014 roku - był to numer zatytułowany "Can Not Hold Us Down". Już pod koniec miesiąca wydali hit "Something New"

źródło: Eska.pl

Wcześniejsze posty

0 komentarze