W mediach: Wypowiedzi w kontekście Legia-Ajax

by - 13 lutego


Widać już na horyzoncie nadchodzący mecz 1/16 finału LE Legia-Ajax. W mediach coraz więcej pojawia się wypowiedzi na ten temat. Czuć, że to wydarzenie zbliża się wielkimi krokami. 

Specjalnie dziś z ostatnich dwóch dni zebrałem dla Was najciekawsze wypowiedzi piłkarzy, trenerów czy ekspertów.

Miroslav Radović:
"Zeszły rok był dla nas wyjątkowy, bo graliśmy w Lidze Mistrzów z Realem, Sportingiem. Nie gramy często z takimi drużynami. To ważne, że nadal jesteśmy w tej Europie i się w niej liczymy. Teraz mamy dwumecz z Ajaksem i przede wszystkim chciałbym, żebyśmy jak najdłużej zostali w tej Europie".

Guilherme:
"W mojej ocenie w obecnej dyspozycji jesteśmy w stanie wygrać z Ajaksem. Podkreślam, że jesteśmy świetnie przygotowani i wszyscy jesteśmy w dobrej formie. Poza tym za nami przemawia atut własnego boiska. Przyznam szczerze, że jeszcze nie oglądałem meczów holenderskiego zespołu. Do tej pory skupialiśmy się na spotkaniu z Arką. Jednak jestem przekonany, że nasz sztab szkoleniowy dokonał właściwej analizy naszego najbliższego rywala. Od niedzieli skupiamy się na przygotowaniach do meczu z Ajaksem."
Całość wywiadu, który warto przeczytać na interia.pl

Arkadiusz Milik:
"Legia ma lepszych piłkarzy niż dwa lata temu. Ma też więcej doświadczenia poprzez grę w Lidze Mistrzów. Intensywność tych meczów jest wyjątkowa, sprawia, że stajesz się lepszy.
Ajax ma więcej jakości od Legii Warszawa, ale mistrz Polski z kontr strzelił trzy gole Realowi i cztery Borussii Dortmund."


Ronald de Boer:
"Moim zdaniem Ajax będzie faworytem. Znajduje się w dobrej formie. Niestety o Legii trudno mi coś powiedzieć."
Całość wywiadu, który warto przeczytać na onet.pl 

Arkadiusz Malarz:
"To inna drużyna niż ta, z którą rywalizowaliśmy dwa lata temu. My też jesteśmy innym zespołem. Bardziej doświadczonym, mamy większe ogranie w pucharach. Zapowiada się ciekawe spotkanie – przekonywał bramkarz Legii."

Sebastian Mila:
"Szanse Legii w dwumeczu z Ajaksem oceniam wysoko. Dla wszystkich byłoby to pozytywne. Dla Legii, dla polskiej piłki, a także dla... Lechii. Mamy nadzieję, że po którymś spotkaniu w pucharach Legia będzie zmęczona, co uda nam się wykorzystać."

Dariusz Dziekanowski:
"Po remisie z Realem i zwycięstwie ze Sportingiem, nasze apetyty są duże. Myślę, że może to być ciekawy mecz."

Wcześniejsze posty

0 komentarze