W mediach: Hierarchia w Legii zaburzona

by - 18 lutego


W mediach nadal żyją meczem Legia-Ajax w 1/16 finału Ligi Europejskiej. Tym razem tekst o tym, komu ten mecz poprawił notowania w drużynie. 

Na portalu Onet.pl autor zastanawia się kto zaburzył hierarchię w Legii Warszawa.

"Wielkim wygranym dwóch tegorocznych meczów mistrza Polski jest bowiem Maciej Dąbrowski. W starciu z Ajaksem kilka razy zatrzymał groźne ataki rywali. – Jestem z siebie zadowolony. Najważniejsze, że po raz kolejny nie straciliśmy gola, a przecież Ajax jest znany z ofensywnej gry – stwierdził były zawodnik Zagłębia Lubin. Doceniły go zagraniczne media, statystyczny portal WhoScored.com wybrał go do najlepszej „11” tygodnia Ligi Europy."

"Do myślenia trenerowi Legii dał też w czwartek Michał Kucharczyk. Po wejściu na boisko z ławki piłkarz dynamicznymi rajdami siał popłoch w defensywie Ajaksu. Wystąpił w ataku i przyćmił bezbarwnego Tomáša Necida. Teraz Magiera ma twardy orzech do zgryzienia, kogo wystawić na niedzielne spotkanie z Ruchem. Kucharczyk szybko zapomniał o nieudanych negocjacjach z rosyjskim Lokomotiwem Moskwa i dał sygnał trenerowi, że nie warto go skreślać."

Cały tekst na onet.pl.

Osobiście nie jestem fanem żadnego z wyżej wymienionych piłkarzy, ale jedno trzeba im przyznać - mecz z Ajaxem zagrali dobry. O tym co dalej będzie już myślał trener Jacek Magiera. Brak Radovicia w rewanżu z Ajaxem może dać pierwszy plac Kucharczykowi. Dąbrowski póki nie zepsuje czegoś, będzie grał w podstawowym składzie. 

Wcześniejsze posty

0 komentarze