Co nas czeka w kwietniu?

by - 05 kwietnia


Liga Europejska wchodzi już w decydującą fazę, a powoli przygotowujemy się do kolejnych rozgrywek LE. Co czeka nas ciekawego w kwietniu? 

W kwietniu będziemy świadkami rozstrzygających potyczek ćwierćfinałowych Ligi Europejskiej. Pierwsze spotkania już 7 kwietnia, rewanże tydzień później.

Systematycznie będziemy świadkami kończących się rywalizacji w pucharach krajowych, a także w rozgrywkach ligowych. Cały czas mam oko na potencjalne zespoły, które wystąpią w LE w przyszłym sezonie. Garść najświeższych informacji TUTAJ

W kwietniu na dobry początek przed nami cztery krajowe puchary.

23 kwietnia Puchar Ligi Francuskiej. Zwycięzca ma zagwarantowane miejsce w III rundzie eliminacji do przyszłorocznej LE. W przypadku wygranej przez zespół, który ma już kwalifikacje do europejskich pucharów miejsce w eliminacjach dostaje kolejny zespół w lidze.

24 kwietnia o Puchar Holandii powalczą ekipy Feyenoordu i FC Utrecht. Zwycięzca zagra w fazie grupowej LE.

27 kwietnia będę przyglądał się pucharowi Czech. Termin jeszcze nie jest przesądzony, bo w ćwierćfinale LE jest Sparta Praga. Wszystko będzie zależało od jej wyników. Sparta już w tym tygodniu musiała przekładać pierwszy półfinałowy mecz pucharu.

28 kwietnia będziemy świadkami pierwszych półfinałowych spotkań LE.

Dzień później, bo 29 kwietnia będę obserwował finał pucharu Słowacji.

Zapowiada się całkiem ciekawy kwiecień. Na bieżąco warto śledzić - KALENDARZ LE bo co to się będzie działo w maju :DWcześniejsze posty

0 komentarze