Ciekawy wtorek z drużynami z LE

by - 09 lutego


Dziś wyjątkowo (dla np Liverpoolu już niekoniecznie) niektóre zespoły z LE zaprezentowały swoje umiejętności w krajowym pucharze. Wtorek przyniósł nam spotkania w pucharze Turcji, Niemiec i Anglii. 

Najwcześniej, bo już o 12:00 na boisko w krajowym pucharze wybiegli piłkarze Fenerbahce. W pierwszym ćwierćfinałowym spotkaniu pucharu Turcji zremisowali na wyjeździe z Amedsporem 3-3.


Amedspor 3-3 Fenerbahce 
Ozer 10 Coskun 68 Yagmur 70 - Civelek 14 Fernandao 44 Sen 76

Wieczorem swoje pucharowe spotkania zagrały Bayer Leverkusen, Borussia Dortmund i Liverpool. 

O godzinie 19:00 sensacyjnie przegrał swoje ćwierćfinałowe spotkanie zespół Bayeru Leverkusen. Reprezentant LE u siebie został pokonany 3-1 przez Werder Brema. Piłkarzy z Leverkusen można tłumaczyć tym, że od 41 min musieli radzić sobie w 10. Tym samym Bayer odpadł z pucharu. 

Bayer Leverkusen 1-3 Werder Brema 
Chicharito 22k - Garcia 31 Pizarro 42k Grillitsch 82 

W dużo lepszych nastrojach są kibice Borussi Dortmund, która dziś awansowała do półfinału pucharu Niemiec. Piłkarze z Dortmundu pokonali na wyjeździe VFB Stuttgart. 

VFB Stuttgart 1-3 Borussia Dortmund 
Rupp 21 - Reus 5 Aubameyang 31 Mkhitaryan 89

Najwięcej emocji, jak zwykło w zwyczaju przyniosło spotkanie Liverpoolu. Po niesamowicie trudnym i emocjonującym spotkaniu Liverpool przegrał po dogrywce w drugim meczu 1/16 finału pucharu Anglii z West Ham. Mimo, że Liverpool wystąpił raczej rezerwowym składem to porażka w pucharze Anglii to kolejny zawód dla kibiców Liverpoolu. Czyżby dołek i przemęczenie? 

West Ham 2-1(dog) Liverpool 
Antonio 45 Ogbonna 120+1 - Coutinho 48


Wcześniejsze posty

0 komentarze