Sporting Braga tylko remisuje w lidze

by - 22 grudnia


W poniedziałek odbyło się ostatnie spotkanie reprezentanta LE w lidze krajowej. W Portugalii mecz ligowy rozegrał Sporting Braga, który nie zdołał pokonać Pacos de Ferreira. 

Sporting Braga w poniedziałkowy wieczór był faworytem w starciu z szóstym w tabeli Pacos de Ferreira. Zwłaszcza po świetnym, wygranym po dogrywce spotkaniu w pucharze Portugalii ze Sportingiem Lizbona i bezpośrednim awansie do kolejnej fazy pucharowej zespół Foncescy wydawał się wczoraj pewniakiem do zwycięstwa.

Mecz, który u nas w Polsce zaczął się dopiero o godzinie 22:00 zakończył się ostatecznie bramkowym remisem 1-1. Obu klubów taki wynik nie zadowala. Braga nie wykorzystała szansy na podskoczenie do pierwszej trójki w lidze. W tej chwili ich zadaniem będzie prawdopodobnie utrzymanie 4 miejsca w lidze, bo do trzeciej Benficy tracą w tej chwili 6 pkt, a do drugiego Sportingu aż 10 pkt.

Sporting Braga 1-1 Paços de Ferreira 
Nikola Stojiljković 22 - Pelé 52 (k)

Kolejne spotkanie Sporting Braga rozegra 28 grudnia w rozpoczynającym się od fazy grupowej pucharze ligi portugalskiej. Przeciwnikiem Bragi będzie niedawny rywal Lecha Poznań w LE - OS Belenenses. Rywalizacja będzie toczyć się w grupie D. 


Wcześniejsze posty

0 komentarze