Powrót bloga!!!

by - 04 majaJak zapowiadałem po przerwie Majowej wracam do pisania na blogu. Ostatnie 2 tygodnie miałem problemy z internetem i inne dziwne akcje, dlatego przez ten czas odświeżałem tylko to co najważniejsze nie pisząc żadnych postów. Dziś po czasie posuchy znów będę "nadawał" na lidze europejskiej.


Na szczęście wyrobiłem się w dobrym momencie, bo już w ten czwartek przed nami pierwsze mecze półfinałowe Ligi Europejskiej. Powoli zbliżamy się do najważniejszych rozstrzygnięć w ramach tych rozgrywek.

Kolejnym tematem, którym będę chciał się zająć będzie nowy sezon LE czyli 2015/2016. Idą zmiany nie będzie już tak przypadkowo jak w tym sezonie. Jest o czym pisać. Mam nadzieję, że starczy mi czasu, żeby przybliżyć wam zmiany, jakie zajdą w następnym sezonie LE.

Na pewno będę próbował zrobić duży temat, bo za taki uważam uczestników LE 15/16. Kto awansował, gdzie zagra, kiedy rozstrzygnięcia, kto zagra. Jakie polskie drużyny od kiedy i to wszytko będzie trzeba jakoś ubrać w coś fajnego. Może tygodniowe odświeżanie? Coś się pomyśli. Tylko musi być na to wszystko czas.

Warto jeszcze wspomnieć o tym, że po tym sezonie kończy się pakiet telewizyjny na pokazywanie Ligi Europejskiej w polskiej telewizji. Więc czeka nas nowy przetarg i to kto będzie miał prawa do pokazywania LE w sezonie 15/16 rozstrzygnie się niebawem. Jakieś informacje już mam, ale chciałbym mieć większą pewność i na pewno nie zapomnę o tym temacie.

Ogólnie sezon w europejskich ligach dobiega powoli do końca, dlatego będę szukał drużyn, które warto będzie w przyszłym sezonie obserwować i zawodników, którzy mogą zrobić wielkie kariery. Przykład naszego Grześka Krychowiaka może posłużyć za wzór :)

Na koniec chciałbym zachęcić oczywiście wszystkich do zaglądania na bloga :)

Pozdrowienia! Admin LE

Wcześniejsze posty

0 komentarze