Kto w LE 2015/2016? (1)

05 maja

Co tydzień aktualizacja bazy klubów, które wystąpią w eliminacjach LE 2015/2016 lub bezpośrednio awansowały do fazy grupowej LE. 


Legenda:

1. Zapewniony udział
2. Niepewny udział stan pierwotny 05.05.2015
3. Niepewny udział zmiana
4. * - zagra w LM lub ma szansę zagrać


1. Hiszpania

Puchar Hiszpanii (faza grupowa) -30.05.2015 Barcelona - Athletic Bilbao
5 miejsce w lidze (faza grupowa) - Sevilla
6 miejsce w lidze (III runda kwalifikacji) - Villarreal

2. Anglia

Puchar Anglii (faza grupowa) - 30.05.2015 Arsenal - Aston Villa
5 miejsce w lidze (faza grupowa) - Liverpool
6 miejsce w lidze (III runda kwalifikacji) - Tottenham

3. Niemcy

Puchar Niemiec (faza grupowa) - 30.05.2015 Borussia Dortmund - Wolfsburg
5 miejsce w lidze (faza grupowa) - Shalke 04
6 miejsce w lidze (III runda kwalifikacji) - Augsburg

4. Włochy

Puchar Włoch (faza grupowa) - 07.06.2015 Juventus - Lazio będzie 6 miejsce w LE
4 miejsce w lidze (faza grupowa) - Napoli
5 miejsce w lidze (III runda kwalifikacji) - Fiorentina

5. Portugalia

Puchar Portugalii (faza grupowa) - 31.05.2015 Sporting Lizbona - Sporting Braga
4 miejsce w lidze (III runda kwalifikacji) - Sporting Braga
5 miejsce w lidze (III runda kwalifikacji) - Victoria Guimaraes

6. Francja

Puchar Francji (faza grupowa) - 30.05.2015 Auxerre - PSG
4 miejsce w lidze (III runda kwalifikacji) - Marseille
5 miejsce w lidze (III runda kwalifikacji) - St. Etienne

7. Rosja

Puchar Rosji (faza grupowa) - 21.05.2015 Lokomotiv Moskwa - Kubań
3 miejsce w lidze (III runda kwalifikacji) - CSKA Moskwa
4 miejsce w lidze (III runda kwalifikacji) - Dynamo Moskwa

8. Holandia

Puchar Holandia (faza grupowa) - FC Groningen
3 miejsce w lidze (III runda kwalifikacji) - Feyenoord
4 miejsce w lidze (III runda kwalifikacji) - Alkmaar

9. Ukraina

Puchar Ukrainy (faza grupowa) - 20.05 rewanże półfinałowe
3 miejsce w lidze (III runda kwalifikacji) - Szachtar Donieck
4 miejsce w lidze (III runda kwalifikacji) - Zoria Ługańsk

10. Belgia

Puchar Belgii (faza grupowa) - Club Brugge*
3 miejsce w lidze (III runda kwalifikacji) - Anderlecht Bruksela
4 miejsce w lidze (II runda kwalifikacji) - Standard Liege

11. Turcja

Puchar Turcji (faza grupowa) - 19-21.05 rewanże półfinałowe
3 miejsce w lidze (III runda kwalifikacji) - Fenerbahce
4 miejsce w lidze (II runda kwalifikacji) - Basaksehir

12. Grecja

Puchar Grecji (faza grupowa) - 17.05.2015 Olympiakos - Xanthi
3 miejsce w lidze (III runda kwalifikacji) - Panathinaikos Ateny
4 miejsce w lidze (II runda kwalifikacji) - Asteras Tripolis

13. Szwajcaria

Puchar Szwajcarii (III runda kwalifikacji) - 07.06 Basel - Sion
3 miejsce w lidze (III runda kwalifikacji) - Thun 
4 miejsce w lidze (II runda kwalifikacji) - Zurich

14. Austria

Puchar Austrii (III runda kwalifikacji) - 03.06 Austria Wiedeń - Red Bull Salzburg
3 miejsce w lidze (III runda kwalifikacji) - Sturm Graz
4 miejsce w lidze (II runda kwalifikacji) - Altach

15. Czechy

Puchar Czech (III runda kwalifikacji) - 13.05 rewanże półfinałowe
3 miejsce w lidze (III runda kwalifikacji) - Jablonec
4 miejsce w lidze (II runda kwalifikacji) - Mlada Bolesław

16. Rumunia

Puchar Rumunii (III runda kwalifikacji) - 31.05 Steaua - Cluj
2 miejsce w lidze (II runda kwalifikacji) - Steaua Bukareszt
3 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - Petrolul

17. Izrael

Puchar Izraela (III runda kwalifikacji) - 20.05 M. Tel Aviv - Hapoel Beer Sheva
2 miejsce w lidze (II runda kwalifikacji) - Hapoel Beer Sheva
3 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - Shmona

18. Cypr

Puchar Cypru (II runda kwalifikacji) - 20.05 APOEL - AEL Limassol
2 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - Apollon
3 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - AEK Larnaca

19. Dania

Puchar Danii (II runda kwalifikacji) - 15.05 FC Kopenhaga - Vestsjaelland
2 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - FC Kopenhaga
3 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - Brondby

20. Chorwacja

Puchar Chorwacji (II runda kwalifikacji) - 20.05 Dinamo Zagrzeb - RNK Split
2 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - Rijeka
3 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - Hajduk Split

21. Polska

Puchar Polski (II runda kwalifikacji) - Legia Warszawa*
2 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - Lech Poznań
3 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - Jagiellonia Białystok

22. Białoruś

Puchar Białorusi (II runda kwalifikacji) - 24.05 Soligorsk - BATE
2 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - Dinamo Mińsk (zależy od pucharu)
3 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - Soligorsk (zależy od pucharu)
4 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - Zhodino

23. Szkocja

Puchar Szkocji (II runda kwalifikacji) - 30.05 Falkirk - Inverness
2 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - Aberdeen
3 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - Inverness

24. Szwecja

Puchar Szwecji (I runda kwalifikacji) - 17.05 IFK Goteborg - Orebro
2 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - IFK Goteborg
3 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - AIK

25. Bułgaria

Puchar Bułgarii (I runda kwalifikacji) - 28.05 Levski Sofia - Cherno More
2 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - Lokomotiv Sofia 
3 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - Litex Łowecz

26. Norwegia

Puchar Norwegii  - Molde*
2 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - Rosenborg
3 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - Odd
4 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - Stromsgodset

27. Serbia

Puchar Serbii (I runda kwalifikacji) - 20.05 Partizan - Cukaricki
2 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - Crvena Zvezda
3 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - Cukaricki

28. Węgry

Puchar Węgier (I runda kwalifikacji) - 20.05 Ferencvaros - Videoton
2 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - Ferencvaros
3 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - MTK Budapeszt

29. Słowenia

Puchar Słowenii (I runda kwalifikacji) - 20.05 Celje - Koper
2 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - Celje 
3 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - Domzale

30. Słowacja

Puchar Słowacji (I runda kwalifikacji) - Trenczyn*
2 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - Zilina
3 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - Spartak Tnava

31. Mołdawia

Puchar Mołdawii (I runda kwalifikacji) - 20.05 Sheriff Tiraspol - Dacia
2 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - Milsami
3 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - Sheriff Tiraspol
4 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - FC Tiraspol

32. Azerbejdżan

Puchar Azerbejdżanu (I runda kwalifikacji) - 03.06 Quarabag - Nefci Baku
2 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - Inter Baku
3 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - Nefci Baku

33. Gruzja

Puchar Gruzji (I runda kwalifikacji) - 26.05 Dinamo Tbilisi - Samtredia
2 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - Dinamo Batumi
3 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - Dinamo Tbilisi

34. Kazachstan

Puchar Kazachstanu (I runda kwalifikacji) - FC Kairat 
2 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - Aktobe
4 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - Ordabasy

35. Bośnia i Hercegowina

Puchar Bośni (I runda kwalifikacji) - 20.05 i 27.05 Siroki Brijeg - Olimpic Sarajewo
2 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - Siroki Brijeg
3 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - Zaljeznicar

36. Finlandia

Puchar Finlandii - HJK Helsinki*
2 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - SJK
3 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - FC Lahti
4 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - VPS

37. Islandia

Puchar Islandii (I runda kwalifikacji) - Reykjavík F.C
2 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - FH Hafnarfjörður
4 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - Vikingur Reykjavik

38. Łotwa

Puchar Łotwy (I runda kwalifikacji) - 20.05 FK Jelgava - Ventspils
2 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - Skonto Ryga
3 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - FK Jelgava 
4 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - Liepaja

39. Czarnogóra

Puchar Czarnogóry (I runda kwalifikacji) - 20.05. OFK Petrovac - Mladost Podgorica
2 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - Sultjeska
3 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - Buducnost

40. Albania

Puchar Albanii (I runda kwalifikacji) - 23.05 Kukesi - Laci
2 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - Tirana
3 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - Kukesi

41. Litwa

Puchar Litwy (I runda kwalifikacji) - 05/06.05 rewanże półfinałowe
2 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - Kruoja Pakroujis
3 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - Atlantas

42. Macedonia

Puchar Macedonii (I runda kwalifikacji) - 07.05 Rabotnicki - Teteks
2 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - Rabotnicki Skopje 
3 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - Shkendija

43. Irlandia

Puchar Irlandii (I runda kwalifikacji) - St Patricks Athletic
2 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - Cork City
3 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - Shamrock Rovers

44. Luksemburg

Puchar Luksemburgu (I runda kwalifikacji) - 14.05 półfinały
2 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - Dudelange
3 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - Differdange

45. Malta

Puchar Malty (I runda kwalifikacji) - 17.05 półfinały
2 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - Valetta
3 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - Birkirkara

46. Liechtenstein

Puchar Liechtensteinu (I runda kwalifikacji) - 13.05 Vaduz - FC Triesenberg

47. Irlandia Północna

Puchar Irlandii Północnej (I runda kwalifikacji) - Glentoran
2 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - Linfield Belfast
3 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - Glenavon

48. Walia

Puchar Walii - The New Saints*
2 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - Bala Town
3 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - Airbus
4 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - play off 10.05 półfinały

49. Armenia

Puchar Armenii (I runda kwalifikacji) - 06.05 Pyunik Yerevan - Mika Ashtarak
2 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - Shirak
3 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - Ulisses

50. Estonia

Puchar Estonii (I runda kwalifikacji) - 13.05 półfinały
2 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - Sillamäe Kalev
3 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - Flora Tallinn

51. Wyspy Owcze

Puchar Wysp Owczych (I runda kwalifikacji) - Víkingur
2 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - HB Torshavn
4 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - NSI Runavik

52. San Marino

Puchar San Marino (I runda kwalifikacji) - Folgore*
2 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - play off 26.05

53. Andora

Puchar Andory (I runda kwalifikacji) - 10.05 Sant Colma - Sant Julia
2 miejsce w lidze (I runda kwalifikacji) - FC Lusitanos

54. Gibraltar

Puchar Gibraltaru (I runda kwalifikacji) - 31.05 Lincoln Red Imps - Lynx FC

55. Fair play

1. (I runda kwalifikacji) -
2. (I runda kwalifikacji) -
3. (I runda kwalifikacji) -


Nowszy post Starszy post Strona główna