Zmagania drużyn z LE (1)

by - 14 stycznia


Od dziś wprowadzam cykl podsumowujący zmagania drużyn z LE na krajowym podwórku bądź w meczach towarzyskich, a także najważniejsze informacje, które usłyszałem w trakcie dnia o danym klubie. 
Wtorek i Środa to czas krajowych pucharów w Europie. Nie brakuje meczów z udziałem reprezentantów Ligi Europejskiej. Wczoraj, bo na tym dniu chciałbym skupić swoją uwagę, miał miejsce tylko jeden mecz o "coś" z udziałem piłkarzy Evertonu. Everton uległ po rzutach karnych 8-9(2-2) z West Ham i odpadł z rywalizacji o Puchar Anglii. W regulaminowym czasie padł wynik 1-1, identyczny jak w pierwszym meczu, dlatego piłkarze obu drużyn rozegrali dogrywkę. Wynik dogrywki również zakończył się 1-1. Seria karnych była bardzo długa i ostatecznie Everton uległ w niej 8 do 9. 

Mecze towarzyskie: 

Borussia Moenchengladbach 2-3 Werder Brema 
Celtic Glasgow 2-3 Sparta Praga 
Borussia Moenchengladbach 2-4 Genclerbirligi

Transfery: 

Były zawodnik FC Barcelona, a do niedawna Chievo Werona, Maxi Lopez został zawodnikiem FC Torino. Napastnik będzie mógł zagrać w rozgrywkach Ligi Europejskiej. Czy jest to dobry zakup okaże się już w najbliższych spotkaniach Torino, w których wystąpi Lopez. 


Wcześniejsze posty

0 komentarze