Znamy sędziów meczów polskich drużyn w 4 rundzie eliminacji

by - 17 sierpnia

Komisja Sędziowska UEFA podała obsadę sędziowską na mecze IV rundy eliminacyjnej Ligi Europy. Spotkanie Legii Warszawa z kazachskim FK Aktobe poprowadzi Siergiej Karasiow z Rosji, natomiast arbitrem pojedynku Ruchu Chorzów z Metalistem Charków będzie Alon Yefet z Izraela.


Prawdopodobnie niezaliczenie testów kondycyjnych podczas kursów dla arbitrów w szwajcarskim Nyonie spowodowało zmiany w obsadzie na mecze IV rundy eliminacyjnej Ligi Europy. Mający prowadzić mecz FK Aktobe – Legia Warszawa Aleksiej Jeśkow z Rosji został zastąpiony przez swojego rodaka, Siergieja Karasiowa.

Karasiow to 35-letni sędzia z Moskwy, członek programu dla utalentowanych arbitrów z UEFA First Group (w tej grupie znajduje się również Szymon Marciniak).

Przyglądając się temu kogo UEFA wyznaczyła do sędziowania spotkań z udziałem naszych drużyn mam pewną wątpliwość co do Rosjanina sędziującego w Kazachstanie. Może to tylko takie moje odczucie, ale czuję, że może być jakaś kontrowersja w tym spotkaniu. Wszystko okaże się w czwartek.

Wcześniejsze posty

0 komentarze